Tvarožná Lhota 190, Strážnice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Umístění: jiné místo Febrilní křeče

Pan doktor Holubík je příjemný a vstřícný lékař, se kterým jsme se poznali při hospitalizaci synka s febrilními křečemi. Vše nám vysvětlil, byl ochotný ve všech směrech a touto cestou děkujeme!
Z Prahy zdraví Popplovi a hlavně Michaelek :)

Umístění: jiné místo Febrilní křeče, zápal plic

S panem doktorem jsme se setkali na JIP dětského odd. nem. Hodonín, kam dcerku dovezli po febrilní křeči. Příjemný pan doktor. Vše vysvětlil, ochotný, vstřícný. Stejně tak i ostatní na dětském oddělení.

Umístění: jiné místo Zhoršení zdravotního stavu syna

Lékaře jsme navštívili v jeho ambulanci v Hodoníne. V čekárně jsme čekali cca hodinu než nás vzal dovnitř, počet pacientů před námi byl jeden chlapeček co jen čekal na výsledky. Po vstupu do ordinace byl pan doktor velmi nepříjemný a dezorientovaný. Při vyšetření zlomil synovi v puse dřevěnou špachtličku, se kterou vyšetřoval a ani se neomluvil, dokonce se začal smát. Třísky byly velmi ostré a velmi mne o šokovalo. Vzala jsem syna pryč s tím že vyšetření skončilo. Načež se pan doktor začal se mnou hádat a opouštěla jsem ambulanci s plačícím synem v náručí a řvoucím doktorem za zády. Pan doktor Holubík se choval neprofesionálně.

Nikdy jsem s ním žádný problém neměla. Byl vždy příjemný a milý.

Tak s tím musím dost nesouhlasit. CHodím k němu se svými dětmi přes 10 let a nevzpomínám se, že by někdy něco zanedbal. Spíš naopak. Je pečlivý, na druhou stranu se nebrání tradičnějším (nebo lidovým, babským, alternativním - jak to chce kdo nazvat) metodám, což se mně líbí (samozřejmě když nejde o nic závažného). Co se týká chování, ke mně i k dětem se choval vždycky velice dobře a přátelsky. V rámci objektivity musím říct, že jsem byla kdysi svědkem jeho opravdu docela arogantního chování k jedné matce, ale ta zas byla docela hysterická - takže kdo má větší vinu?