Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor Holák je lékař na svém místě jak v přístupu k pacientům,tak ve své práci.....Děkuji Jana

Mohu jen potvrdit dva předešlé názory na pana doktora Holáka. Je v pravém slova smyslu profesionál, který nejen skvěle ovládá svoje "řemeslo", ale etiku přístupu k pacientům by mohl přednášet i na lékařské fakultě. Tam tomu opravdu, ale opravdu moc pozornosti nevěnují. Je si jen přát, aby zůstal strakonické nemocnici věrný.

Výborný lékař, který si udělá čas na vysvětlení diagnozy, byla jsem u něj na ambulanci se zlomenými kotníky, byl ochotný a ohleduplný. Kéž by ve Strakonicích zůstal, dělá nemocnici dobré jméno, chválí ho i jiní lidé. Je vidět, že se nenechá otrávit a soustředí se na pacienta. Výhra strakonické chirurgie.

Pan doktor je velice milý,ochotný,specialista na svém místě a srandista.Kdykoliv k němu jdu na sklerotizaci žil,vždy potěší nějakou vtipnou poznámkou,při které zapomenu na bolest.Vřele všem doporučuji.Sestřička p.Paletářová též bombastická.