Adresa

Žižkova 146, Kolín
Oblastní nemocnice Kolín, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
7 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
B
Ověřeny pacient

Arogantní pan, který se tváři jako kdyby jste ho svou přítomnosti otravovali. Přítel nemohl pomalu ani bolesti chodit a on ho se ho ptal proč přišel, ze mu nic není. Opravdu by svou práci nemel dělat a opravdu nedoporučuji! Pokud víte, ze vás bude ošetřovatel on, tak rychle pryč! A na tohle si platíme zdravotní pojištěni a další poplatky?? Tento doktor je opravdu spatny vtip.


I
Ověřeny pacient

Neochotný, arogantní. Místo, aby řešil problém, se kterým člověk na pohotovost přijde, řeší proč přišel právě teď a ne někdy jindy, nebo proč tam vůbec leze. Dcera, která je ráda, že otce dotlačí do nemocnice k ošetření...pokud pan doktor nemá rád svoji práci, tak ať ji nedělá!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Skvělý přístup.Profesionál a velice ochotný vše vysvětlit.Děkuji a vřele doporučuji. Andrea, matka malé pacientky.


M
Ověřeny pacient

Na první dojem působí arogantně,ale při dvoutýdenní hospitalizaci s popáleninami jsem poznala,že je to velice obětavý,komunikativní lékař s lidským přístupem.Markéta,matka 11-ti měsíčního malého průzkumníka.


Mudr. Hanousek sice neleze lidem do pr. jako jeho nadřízený, ale je výborný lékař, vzdělaný,chotný a šikovný na ruce. Neoperuje hned bez rozmyslu, ale když jde do tuhého je vysoce profesionální a přitom lidský. Mohu jen chválit a vřele doporučit.
Marcela- děčná matka malého pacienta


doktor co ma lidsky pristup k pacientum


Neskutečný doktor!!!3x jsem přijela na pohotovost se slepákem. Pokaždé jsem byla hospitalizována na Děstské chirurgi. Ani jednou mě nechtěl operovat. Potřetí jsem tam ležela 14dní,na kapačkách a pořád mi to "chtěl rozhánět". Primář mne chtěl pokaždé operovat, ale on ne! Dokonce se jednou hádal s primářem, že mne operovat nebude. Nakonec mne tedy odoperoval sám pan primář!!! Také panu doktorovi strašně vadilo, že po operaci spím! Což je úplně běžné, a navíc co jiného by jste chtěli v nemocnici dělat... Jinak sestry teda příjemné taky nebyli. Strašný zažitek na oddělení Dětské chirurgie v Kolíně!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti