MUDr. Josef Gregůrek

Praktický lékař Více

Blatnice pod Svatým Antonínkem 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 850, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Pacienti,nechejte pana doktora v klidu odpočívat.Ztratili jsme velmi dobrého a lidského lékaře,bude nám scházet.Pan doktor se vzdělával,aby pomohl pacientům dle svého nejlepšího vědomí i svědomí.Proč se nepodepíšete vy,co jste ho nařkli z úplatků, i vy co vám diagnostikoval jinou diagnozu?Chodila jsem k němu 20let,vždy se snažil o maximální přístup k nemocnému.Mimochodem nikomu nevnucoval své stravovací návyky,pouze doporučoval a to včetně kouření.Kratší nohu mi diagnostikovali lékaři z FN,čili odborníci a i ti bohužel dělají chyby.Ruku na srdce,nikdo z nás nepochybyl?Do konce života si ho budu vážit a za vše mu z celého srdce děkuji.

bohuzel pan doktor Gregurek zemrel v 48 letech.

Byl nejlepší!!!!!!!

Je možné, aby 7 z 12 našich nejbližších přátel nělo od pana doktora diagnostikovanou kratší nohu ? Mám pro to jediné možné vysvětlení a to, že se jedná o krajovou nemoc, která se vyskytuje u vinařů. Vinohrady jsou většinou vysazovány ve svahu a tím jak vinař svůj vinohrad obdělává, zastrkuje, stíná a jinak ošetřuje, musí mít jednu nohu v řádku a druhou ( tu kratší ) pak blíže ke keři révy vinné. Postižení je pak nasnadě :-)))

bez komentáře takových je málo

byla jsem u něj jen párkrát a pocity spíš smíšené, ano také sem slyšela že je na peníze,poplatky bere za všechno a jakékoliv potíže pacientů svádí na to, že pacient jí maso..on je totiž vegetarián tak asi všechny nemoci jsou z masa :-(

Jsem u něho několik let. Není si na co stěžovat. Někdy by se sice člověku mohlo zdát, že některé postupy nejsou "košér", ale jak říká klasik: "každý jsme jiný.." Domluva ale vždy jistá. No jo, člověk nesmí být křupan, musí se umět trochu chovat a nebýt nevrlý důchodce, který vysedává v čekárně každý den. Ještě, že zavedli poplatky, nevidím na tom nic špatného. Jsem mladý člověk a žijeme v kapitalismu, za vše se platí. Socialismus tu už 20 let není, tak se proberte...

já jsem ho měla celkem ráda

jsem spokojen

Někdo o něm říká,že bere pro ženu Bechera,někdo ,že bez obálky zničí cose dá.Já jsem u něj x let a mně vždy pomohl at on tak sestřička vždy s tím co jsem potřeboval a to i nad rámec povinností.Snad jen by se mohl umravnit a snížit ironii vuči lidem s nadváhou či kouřením.Ale mně vždy pomohl a to ji přitom když po 6 měs .léčbě jsem mu nabídl kávu-ji tu odmítl.Zkuste být k němu férovi a snad nabydete kladných zkušeností jako já