Gynekologická ambulance
T.G. Masaryka 296, Mnichovo Hradiště

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

K panu doktorovi doporučuji nechodit... Nepozná problém nebo nechce poznat s řešit. 7 let mi tvrdil, že to co mám za dělohou jsou křečové žíly od porodu a nyní jsem po operaci v Podolí s rozsáhlou endometriozou - odebrána děloha a vejcovody...

Za poslední roky se zhoršil. Přijde mi, že ho pacientky spíš otravují a chce mít co nejdříve hotovo. Na co se nezeptám, to nevím. Bohužel.. Dřív mi vyhovoval, ale už by asi měl zvolnit nebo jít do důchodu

Umístění: Gynekologická ambulance Doporučení na důkladné dovyšetření nálezu cysty

Loni jsem maminku přivezla k panu doktorovi na dovyšetření a určení další lečby ... jednalo se o veliký nález cysty, který objevili lékaři z jiného oboru. Bohužel, maminka byla vyřízená se slovy, že to nic není, že to má již nějakou dobu a ničemu to nevadí. Nyní je ve vážném zdravotním stavu. Tento lékař již naši důvěru nemá.

Umístění: Gynekologická ambulance

Patří k nejlepším gynekologů v okolí...mám k němu naprostou důvěru, dokáže vše vysvětlit, člověka uklidnit, doporučí vhodnou léčbu,nic nepodcení, je ochotný...Doporučuji..

úžasný lékař i člověk

Velmi dobrý lékař, který skutečně pomůže a vše ochotně vysvětlí. Vřele doporučuji!

Pan doktor je výborný,důvěřuji mu.

Dobrý, ochotný

Zlatý člověk.

Opravdu velmi dobrý lékař, celé mé těhotenství opravdu příjemný :-)