Chirurgická ambulance
Čs. armády 2043, Tábor

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance

Skvělý pan doktor, precizní, rychlý, vše vysvětlí. A sestřičky? Úžasné dámy...
Spolu s panem doktorem tvoří dokonale synchronní tým ????

Nezažila jsem ochotnějšího a profesně schopného lékaře.

Lékař s velkým " L " - vynikající lékař, lidský přístup, odborník na svém místě. Doporučuji všem známým.

Za vše děkujem.

ochotný, pečlivý a rychlý pan Doktor na svém místě prostě 1

Profesinonální přístup, vše OK

Schopný a pečlivý chirurg, žádné problémy.

Výborný, i po letech se ptá na dřívější zranění jeslti je vše v pořádku.
opravdu člověk na svém místě.

Excelentní chirurg....

3x mi jiný chirurg trhal zarostlý nehet u palce na noze a vždy se problém opakoval. Po čtvrté jsem šel na doporučení k panu doktorovi Balíkovi a po jeho 100% zákroku byl problém vyřešen. Je to již 8 let a od té doby jsem neměl jediný problém. Rovněž jeho přístup ke mně jako pacientovy byl absolutně profesionální a zároveň vstřícný.

Opravdu lékař jak má být,odborník, který je přijemný k pacientům,ošetření je rychlé , ale precizní.Určitě stojí za to zmínit se i o setřičkách v této ordinaci.Jejich lidské jednání a přístup k pacientovi je na profes. úrovni a přitom velice příjemné.