MUDr. Jörgová Zuzka

Gynekolog Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Palackého 14, Jablonec nad Nisou

Slečna doktorka mě rodila 8:7:2013... A jsem velmi šťastná, že mě rodila právě ona.. Se vším mi poradila a vše vysvětlila a její přístup je úžasný.. Byla jsem z porodu vyplašená, ale ona je tak dokonalá, že Vás dokáže i uklidnit..S velkým pozdravem Ivona Rzepková

Velmi pečlivá, spolehlivá, milá. Radost k ní chodit na prohlídky

votockova

Jedním slovem anděl! Megahodná, úžasná, dokonalá :-). Člověk si ani nepřipadá u doktora..

Se slečnou doktorkou jsem se několikrát setkala na porodnické ambulanci - její přístup je naprosto perfektní. Je pečlivá, milá a je s ní sranda :o) Vždy mě vyslechla, vše mi pečlivě vysvětlila a pokaždé povzbudila! Mám sice svého výborného gynekologa, ale slečnu doktorku mohu jen a jen doporučit!

Slečna doktorka mě před více jak 2a půl lety rodila a maximální spokojenost.S jejím přístupem se hnedle rodí lépe.Děkuji:))))

Slečnu doktorku mám velice ráda, je milá, svědomitá, usměvavá. Sestřičky v ordinaci jsou hodné a všechny ochotně poradí. Škoda jen, že nyní neordinuje.

Slečnu Jorgovou jsem měla u porodu velice pěkné chování i přístup milá hodná ochotná doufám že při dalším porodu jí budu mít znovu

Super, milá, ochotná, pomůže, poradí....

Slečna doktorka je sice mladá, ale velmi hodná, svědomitá, spolehlivá a pečlivá , sestřičky jsou ochotné. Slečna doktorka mi včas našla nádor a tak jsme to včas řešili a její matince ke které jsem chodila už 12 let jsem potom řekla něco od plic a odešla od ní, teď jsem nad míro spokojená a myslím, že dlouho měnit nebudu.