Krajská nemocnice T. Bati a.s.
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

MUDr. Jolana Konečná je moje gynekoložka od mých 13 let, kdy jsem jako dívka neměla pravidelnou menstruaci. Už tehdy se ke mně chovala velmi citlivě a hezky, takže i v tom věku jsem k ní chodila ráda a neměla žádná traumata z gynekologických prohlídek, právě naopak.
Teď jsem v prvním trimestru těhotenství a musím říct, že péče paní doktorky je úplně skvělá. Když jsem začala mít závažné potíže, úplně jsem panikařila, zavolala jsem si, paní doktorka mě vyšetřila do druhého dne, aby se zjistilo, co se děje. V pravé chvíli mi také navrhla klidový režim, napsala PN a opravdu se o mě a mé miminko postarala a stará nadále.
Paní doktorka je velmi příjemná, milá, umí vtipkovat, vysvětlí Vám, co se děje, ukazuje mi všechno ohledně ultrazvuku a provází prvním těhotenstvím. Celkově v ordinaci panuje dobrá nálada, sestřičky jsou úplně zlaté, usměvavé, také mi odpoví na každou otázku.
Opravdu tuto gynekologickou ambulanci za svou téměř 20letou zkušenost velmi doporučuji všem ženám!!

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

Pokud už se dostanete k paní Konečné, doufejte, že nebudete mít nějaké komplikace a když už budete, neptejte se a v žádném případě nenaléhejte pro jejich řešení. Odvděčí se vám totiž velmi arogantním a ironickým přístupem, aby vám ukázala, kdo že tu je ten neomylný. Nic na plat, že popírá diagnózu několika dalších pracovišť, včetně na nemoc specializovaného, ale dokonce i své kolegyně. Ona diagnózu totiž prvně neviděla a zpětně nejspíš její ego nedokáže přiznat chybu. Po našem zážitku s jejím kolegou (XXXX) při další kontrole byla už naprosto nesnesitelná, potřebu vyšetření mag. rez. doporučenou kolegy na pohotovosti ironicky zpochybňovala,ř řekla ať si hledáme nadále někoho jiného a k ní už nechodiíme. Ve 4 měs. těhotenství. Odmítla dokonce i dát fotku nebo dítě ukázat. Žádná empatie, ironie a naschvály. To můžete čekat, pokud vás něco trápí a dovolujete si naléhat k řešení.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s. Jiný

S MUDr. Jolanou Konečnou jsem absolutně spokojená, velmi citlivý přístup k pacientce, ochotná pomoci, vstřícná, odbornice, vyšetření maximálně šetrné...

Paní doktorka Konečná byla velice nepříjemná, to samé i sestřička, která nemá absolutní přehled o pacientech. Hlásila doktorce, že mám 14 let místo 17, což byla asi poslední tečka.
Ozvlášt potom, co jí šeptala, že už jsem měla pohlavní styk.
Nepříjemná zkušenost, opravdu nedoporučuji.

K paní doktorce chodím kvůli problémům s vaječníky už od 12 let. Zpočátku byla velmi milá..během 6 let se situace velmi změnila, paní doktorka není ani schopná mě vyšetřit, raději mi vypíše recept a podá ho po sestřičce..preventivní prohlídky jsou běžné pakliže mám nějake problémy je nutné vyšetření a ona by to měla vědět především. Dnes jsem se chtěla objednat, bohužel mi ani nikdo nebyl schopný vzít telefon. O velmi, ale opravdu VELMI nepříjemných sestřičkách ani nemluvit!

S negativními názory zde uvedenými nemohu souhlasit! Byla jsem u paní doktorky na LEEPu... a nemůžu si ji vynachválit, včetně sestřiček. Je sympatická, velmi milá, ochotná vše vysvětlit... Myslím, že své práci skvěle rozumí... takže DOPORUČUJI a paní MUDr. děkuji!!!

U paní doktorky Konečné jsem byla už několikrát s šestiletou dcerou a maximální spokojenost. Paní doktorka je velmi milá, v klidu vyslechla náš problém, s dcerou úžasně komunikovala a vše mi vysvětlila. Sestřička je taky perfektní, osobně i po telefonu perfektní domluva na další kontrolu, vždy vyjde maximálně vstříc :)

Přidávám negativní názor na tuto paní doktorku. Setkala jsem se s ní u porodu mé prvorozené dcery. Porod byl jak to bývá u prvního dítěte zdlouhavý, to však nic nemění na faktu, že doktorka Konečná byla velmi, velmi nepříjemná. Manžel si na ni chtěl stěžovat, ale já jsem ho zadržela, dnes vím, že to byla chyba. Nejhorší setkání v životě při nejkrásnějším zážitku v životě, to je holt paradox. Takovou ani podobnou paní doktorku jsem dosud nezažila. Při druhém porodu jsem výslovně do dokumentace uvedla, že si nepřejeme jakýkoliv kontakt s touto osobou, bylo mi vyhověno naštěstí. Takže NEDOPORUČUJI!!!!

Na paní doktorku jsem narazila po porodu, když mne šila. Byla milá, i když byla noc, vše zvladla rychle a problémy jsem neměla. Jsem úplně v šoku, z toho, co tu čtu, říkám si, zda jde o jednu a tutéž paní dr. Já jsem s ní vyšla dobře.

K dr.Konečné chodím už několik let a už jsem u ní byla i se svou 3letou dcerou a jsem sní osobně moc spokojená!Dr.konečná byla na mně i na dceru moc milá a příjemná!Je to jen člověk a nemůže se hold zavděčit všem!!!