Neurologická ambulance
Lidická 1715, Vlašim

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní doktorka je pečlivá. Vše vysvětlí,poradí a hlavně pomůže. Moc hodná a šikovná i sestřička. Je vidět že je práce baví a to je výjra. Tvoří skvělý team. Rozhodně doporučuji

Výborná léčba. Po 20letech odstraněny migrény. Léčba akupunkturou byla úžasná a levná. Byla jsem extrémně spokojená.

Umístění: Neurologická ambulance bolest zad

Měla jsem bolesti zad.Dostala jsem doporučení k pani doktorce Vaňkové.Pani doktorka je velmi nepříjemná ,arogantní,zlá.Neumí se slušně chovat k pacientum.Nezbylo mi nic jiného než si vyhledat jiného neurologa.Špatné zkušenosti s pani Vaňkovou jsem neměla jenom já,ale i moji známí.Sestřička je moc milá a hodná.

MUDr. Jitka Vaňková je profesionál na svém místě!! Je milá, pozorná a hlavně důkladná. Protože se pacientům poctivě věnuje, déle se čeká, ale stojí to za to. Příjemné prostředí a milá sestřička, vřele všem doporučuji.

Myslím si, že ti pacienti co si tady jen stěžují a píšou jak je paní doktorka nejhorší a dlouho čekají, tak nechápu proč nechodí někam jinam? Vždyť tam zbytečně zabíráte místa lidem, kteří by tam chodit chtěli, ale nemohou zrovna kvůli VÁM. Vždyť žijeme ve svobodné zemi a nikdo vás nenutí navštěvovat lékaře, který vám nevyhovuje, nebo se snad pletu??
Mně paní doktorka velice vyhovuje, nikdy sem nezažila tak šetrné píchání injekce, jako tady. Vždycky mi pomohla.
P.S: Její nová sestřička je moc milá, mnohokrát lepší než ta předešlá!
Zamyslete se nad sebou vy kritici!!!
Přeji pěkné svátky a když budeme cvičit, tak nás ani záda nebudou bolet :D
Jana

Nechává lidi na chodbě příliš dlouho čekat, zatímco se vybavuje se známými. Prohlídku pacienta spíše odbyde, nejde do hloubky, nezkoumá. Je sice milá, ale je vidět, že nemá příliš zájem o svou práci.

Výborný přístup lékaře k pacientovi, maximální péče

Já chodím k paní doktorce už několik let a zanic na světě bych ji nevymněnila.I když mám nadváhu chová se ke mne slušně a že mi řekne že bych měla neco shodit?Za to se na ni nemohu zlobit má pravdu!!Vždy mi ale pomohla a věřím jí a všem ji doporučuji i sestřička je sluníčko

Vážení negastivisté,

jak už zde bylo řečeno, paní dr. je ochotná pomoci každému, kdo se chce léčit a je ochoten pro SEBE něco udělat. To znamená především snížit váhu a začít se skutečně hýbat. Mají se léčit a platit z našich daní kuřáci s rakovinou plic, když se nechtějí vzdát cigarety? Cukrovkáři holdující sladkostem? Obezní a líní s bolestmi zad?

Paní doktorka nemůže vzít nikoho bez doporučení jen tak z ulice (výjimku tvoří urgentní statimova vyšetření.)Vzhledem k délce velmi pečlivého a komplexního vyšetření bychom totiž pak v čekárně mohli sedět sto let než by na nás přišla řada.

A k tomu nepředepsanému léku....samozřejmě, že v nemocnici vám drahý lék mohou napsat, jelikož mají jinak nastavené limity od pojiš´toven než jeden soukromý lékař na maloměstě. Proč by vám ho měla doktorka platit ze své kapsy že? Vy byste to pro ni udělal/a? Pochybuji.

paní dotkorku mohu jen a jen doporučit, i přesto, že i mě několikrát napomenula za cvičení/necvičení.

Pohybu zdar Klára

super péče