Adresa

Neurologická ambulance
Lidická 1715, Vlašim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Paní doktorka je pečlivá. Vše vysvětlí,poradí a hlavně pomůže. Moc hodná a šikovná i sestřička. Je vidět že je práce baví a to je výjra. Tvoří skvělý team. Rozhodně doporučuji

O
Umístění: jiné místo Jiný

Výborná léčba. Po 20letech odstraněny migrény. Léčba akupunkturou byla úžasná a levná. Byla jsem extrémně spokojená.

M
Ověřený profil
Umístění: Neurologická ambulance bolest zad

Měla jsem bolesti zad.Dostala jsem doporučení k pani doktorce Vaňkové.Pani doktorka je velmi nepříjemná ,arogantní,zlá.Neumí se slušně chovat k pacientum.Nezbylo mi nic jiného než si vyhledat jiného neurologa.Špatné zkušenosti s pani Vaňkovou jsem neměla jenom já,ale i moji známí.Sestřička je moc milá a hodná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

MUDr. Jitka Vaňková je profesionál na svém místě!! Je milá, pozorná a hlavně důkladná. Protože se pacientům poctivě věnuje, déle se čeká, ale stojí to za to. Příjemné prostředí a milá sestřička, vřele všem doporučuji.


Ověřený profil

Myslím si, že ti pacienti co si tady jen stěžují a píšou jak je paní doktorka nejhorší a dlouho čekají, tak nechápu proč nechodí někam jinam? Vždyť tam zbytečně zabíráte místa lidem, kteří by tam chodit chtěli, ale nemohou zrovna kvůli VÁM. Vždyť žijeme ve svobodné zemi a nikdo vás nenutí navštěvovat lékaře, který vám nevyhovuje, nebo se snad pletu??
Mně paní doktorka velice vyhovuje, nikdy sem nezažila tak šetrné píchání injekce, jako tady. Vždycky mi pomohla.
P.S: Její nová sestřička je moc milá, mnohokrát lepší než ta předešlá!
Zamyslete se nad sebou vy kritici!!!
Přeji pěkné svátky a když budeme cvičit, tak nás ani záda nebudou bolet :D
Jana


Ověřený profil

Nechává lidi na chodbě příliš dlouho čekat, zatímco se vybavuje se známými. Prohlídku pacienta spíše odbyde, nejde do hloubky, nezkoumá. Je sice milá, ale je vidět, že nemá příliš zájem o svou práci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborný přístup lékaře k pacientovi, maximální péče


Já chodím k paní doktorce už několik let a zanic na světě bych ji nevymněnila.I když mám nadváhu chová se ke mne slušně a že mi řekne že bych měla neco shodit?Za to se na ni nemohu zlobit má pravdu!!Vždy mi ale pomohla a věřím jí a všem ji doporučuji i sestřička je sluníčko


Ověřený profil

Vážení negastivisté,

jak už zde bylo řečeno, paní dr. je ochotná pomoci každému, kdo se chce léčit a je ochoten pro SEBE něco udělat. To znamená především snížit váhu a začít se skutečně hýbat. Mají se léčit a platit z našich daní kuřáci s rakovinou plic, když se nechtějí vzdát cigarety? Cukrovkáři holdující sladkostem? Obezní a líní s bolestmi zad?

Paní doktorka nemůže vzít nikoho bez doporučení jen tak z ulice (výjimku tvoří urgentní statimova vyšetření.)Vzhledem k délce velmi pečlivého a komplexního vyšetření bychom totiž pak v čekárně mohli sedět sto let než by na nás přišla řada.

A k tomu nepředepsanému léku....samozřejmě, že v nemocnici vám drahý lék mohou napsat, jelikož mají jinak nastavené limity od pojiš´toven než jeden soukromý lékař na maloměstě. Proč by vám ho měla doktorka platit ze své kapsy že? Vy byste to pro ni udělal/a? Pochybuji.

paní dotkorku mohu jen a jen doporučit, i přesto, že i mě několikrát napomenula za cvičení/necvičení.

Pohybu zdar Klára


F

super péče


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti