Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

0.5

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Vyšetření zraku

Chtěl jsem pouze vyšetřit zrak a doporučit brýle,protože jsem řidič z povolání.Paní doktorce jsem nepadl do oka,nepříjemná až arogantní,žádné vlídné doporučení,dostal jsem poukazy na brýle na čtení a na dálku s doporučením optiky,kam si mám pro brýle zajít,za necelou čtvrthodinku jsem byl z ordinace venku ovšem s jízlivým upozorněním,že mě jako řidiče nahlásí na magistrát.

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Hruza, nedoporucuji!!!
Doktorka zla, neprijemna, arogantni. Nadavala mi ze mam hrozne bryle, proc nechodim ke stejnemu lekari (i kdyz me poslali z nemocnice), pak se bavila o me se sestrou jako kdybych tam nebyla jenom protoze jsem uhla si sednout ke spatne zidli. Nikdy vice.

Také nedoporučuji, nepříjemná, arogantní a zatím sdílím nazor s kazdym kdo u paní doktorky byl, tj, strojvedouci a posunovaci. Nechápu, co tam takovy clovek ještě dělá. Me osobně vynadala, proc nenosim bryle a že budu tupozraky, jinde například ve fakultce po vysetreni me ujistily ze mam zdravy oci a bryle nepotřebuji. To take potvrdily i jinde.

Paní doktorka byla velice nepříjemná až arogantní. Rozhodně ji nedoporučuji.
Jediný okamžik, kdy byla milá, bylo, když mi nabízela slevu do optiky (s kterou mají , předpokládám, nějakou smlouvu o spolupráci).