Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Nic moc byla jsem tam jen dvakrát a můj názor je neochota sama jen mě řekla že se mám léčit trvale na něco co podle lidí okolo mě ani nemám ani nevyslechne pacienta

J
Ověřeny pacient

Bohuzel musim pridat negativni hodoceni. Pani doktorka ma snad az prilis vecny pristup, chybi ji empatie a s pacienty zachazi jako s dalsi kartou k co nejrychlejsimu vyrizeni. Rekla mi ze moje nazory ji nezajimaji a nemam veci tak resit, pritom jsem jen popisovala jake mam problemy. Kdyz jsem se zeptala na konkretni lek o kterem jsem chtela vedet vic, rekla mi, ze ona ho nepise. Vubec se se mnou nechtela bavit. Nezajimaly ji moje pocity atd. Jen tyhle leky a bezte. Kdyz jsem se pak dozvedela ze ji firmy s lecivy plati "konference" na Havai radeji jsem uplne zmenila psychiatra.

Z
Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsem šel na doporučení, jak je výborná. Bohužel komunikační schopnosti s pacientem jsou mizivé. Každá její návštěva mě ještě víc rozhodila. vyměnil jsem jí. Někomu její styl možná vyhovuje asi těm výřečnějším.

Příjemná, vynikající přístup k pacientovi,důvěryhodná.Pomáhá mi překonávat složitou životní situaci, do které jsem dostala díky své nemoci a dalšími nečekanými zvraty v životě.

Je výborná, moc mě pomáhá-stále.

Paní doktorka Špačková je odborník na svém místě.Kvalita péče je nesrovnatelně lepší než před pár lety za předchozího psychiatra.

Paní doktorku Špačkovou nám seslalo samo nebe! Po těch letech s předchozím lékařem je konečně péče na odborné úrovni s lidským přístupem!

Není empatická,chladná a bez snahy pomoci

Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu hodnotit jako velmi nejlepsší z psychiatrů které jsem poznala.Hodně mě pomohla.Není z těch kteří napíší jen léky a běž.Snaží se aby opravdu člověku pomohla a nenechávala to jen na lécích pokud to není nezbytně nutné.Vyplatí se i dojíždět.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti