náměstí Míru 3287/13, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nic moc byla jsem tam jen dvakrát a můj názor je neochota sama jen mě řekla že se mám léčit trvale na něco co podle lidí okolo mě ani nemám ani nevyslechne pacienta

Bohuzel musim pridat negativni hodoceni. Pani doktorka ma snad az prilis vecny pristup, chybi ji empatie a s pacienty zachazi jako s dalsi kartou k co nejrychlejsimu vyrizeni. Rekla mi ze moje nazory ji nezajimaji a nemam veci tak resit, pritom jsem jen popisovala jake mam problemy. Kdyz jsem se zeptala na konkretni lek o kterem jsem chtela vedet vic, rekla mi, ze ona ho nepise. Vubec se se mnou nechtela bavit. Nezajimaly ji moje pocity atd. Jen tyhle leky a bezte. Kdyz jsem se pak dozvedela ze ji firmy s lecivy plati "konference" na Havai radeji jsem uplne zmenila psychiatra.

K této paní doktorce jsem šel na doporučení, jak je výborná. Bohužel komunikační schopnosti s pacientem jsou mizivé. Každá její návštěva mě ještě víc rozhodila. vyměnil jsem jí. Někomu její styl možná vyhovuje asi těm výřečnějším.

Příjemná, vynikající přístup k pacientovi,důvěryhodná.Pomáhá mi překonávat složitou životní situaci, do které jsem dostala díky své nemoci a dalšími nečekanými zvraty v životě.

Je výborná, moc mě pomáhá-stále.

Paní doktorka Špačková je odborník na svém místě.Kvalita péče je nesrovnatelně lepší než před pár lety za předchozího psychiatra.

Paní doktorku Špačkovou nám seslalo samo nebe! Po těch letech s předchozím lékařem je konečně péče na odborné úrovni s lidským přístupem!

Není empatická,chladná a bez snahy pomoci

Paní doktorku můžu hodnotit jako velmi nejlepsší z psychiatrů které jsem poznala.Hodně mě pomohla.Není z těch kteří napíší jen léky a běž.Snaží se aby opravdu člověku pomohla a nenechávala to jen na lécích pokud to není nezbytně nutné.Vyplatí se i dojíždět.