Jitka Poláková, otorinolaryngolog Děčín

MUDr. Jitka Poláková

Uložit

Otorinolaryngolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

28. října 1059/15a, Děčín
Ord. lékaře specialisty - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL Jiný

Je to profesionál. Zkušenosti a rychlé řešení. Nečekejte mazání se etiketou nebo s empatií - ale lékař se vám bude věnovat a pomůže vám - a to je důležité. Ordinace čistá a tichá. Vše v pořádku.


M
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL Jiný

Byli jsme s dcerou na píchání oušek na pohotovosti. Nejdříve se nás sestra nepříjemně zeptala , co tam chceme. S odpovědí, že si dcera stěžuje na bolest ouška se pousmála, jako že si to dcera nejspíš vymýšlí. Přístup hrozný, paní MUDr. Poláková dceru dávala do pozice na křeslo ( bez empatie). Manžela okřikovala, že snad nikdy nebyl na ORL, že neví jak ji držet. ( Ne nebyl.) Dcera má oblíbeného plyšáka ( prasátko), to komentovala ,,Ať to pras.. někam dáme". Já jsem stála za sestrou a držela dceru za ruku. Sestra mi řekla , že jí snad takhle nebudu dýchat za krk a ať si jdu sednout ( na druhou stranu místnosti)!!!!. Dokážete si představit, co tohle je pro tříleté dítě? Já jsem učitelkou a v životě bych si k dětem něco takového nedovolila a copak k rodičům?! Dcera začala okamžitě brečet a já s ní! Neměla jsem slov. Ouška nakonec píchala obě. Ale ATB dcera nedostala! Pouze kapky! Na kontrolu jsme měly jít k paní doktorce za další dny, ale já jsem vyhledala jiného odborníka a okamžitě dostala ATB s tím, že je měla dostat už ihned po ZÁKROKU!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Ano, paní doktorka je zkušená a schopná v oboru. Vždy, když jsem měla problém, pomohla a vyléčila. Když jsem přišla, po několika letech, s posledním problémem, byla nepříjemná, když jsem ji popisovala příznaky svých problémů s ušima, byla ironická a jízlivá - jedním slovem - protivná. Už je to asi 2 roky, ale nešla bych k ní ani náhodou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce jsem bohužel přivedla svého tříletého syna se zánětem středního ucha. Děti patrně nesnáší, jinak si její chování nedovedu vysvětlit. Požadovala, abych plačící dítě po zákroku (píchnutí ucha) zavřela v čekárně, protože si se mnou potřebuje ještě promluvit! Když jsem jí nemohla vyhovět (dítě samotné v čekárně prostě nezůstane), tak začala zvyšovat hlas a byla velice nepříjemnná.
Já sama jsem byla pacientkou paní doktorky a dosud jsem neměla důvod ke stížnostem. Jen ty děti jí asi "trochu" iritují.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Paní doktorka je příjemná a zkušená v oboru, prostě největší ocenění.Sestřičku je také hodná.


velmí pečlivá nic nezanedbá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti