Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 11, Přerov
Odborný lékař dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

nejhorší doktorka, co jsem kdy viděla, byla jsem poslána na žádost lékaře s pásovým oparem ke kožnímu,šla jsem teda k ní, sestře jsem dala kartu a žádanku a ta mi řekla, že mě vezmě až jako poslední, tak jsem ji teda požádala ať mi vrátí věci, že půjdu jinam, sestra (hned od pohledu shemale) začala vybuřovat , že prostě budu muset počkat, a začala po mě békat, jeslti jsem v ohrožení života, tak jsem jí ještě jednou v klidu vysvětlila, že čekat nemůžu, protože se musím vracet k obvodnímu lékaři, ať mi teda dá zpět MOJI KARTIČKU pojištence a žádanku a ona šla za doktorkou se slovy: Paní doktorko, je tady nějaká paní, která tvrdí, že má pásový opar a nemůže čekat. Nevím, proč to ta pi.a tak rozmazávala a prostě mi jen nevrátila kartu, doktorka teda vylezla a opětovně mi začala sdělovat, že musím počkat. Jak vymatlaný, já POUZE ŽADALA O SVÉ VĚCI A NE O TO ABY MĚ OKAMŽITĚ OŠETŘILI!!!! Nakonec mi tedy věci daly se slovy, že je to moje zdraví, ať si jdu kam chci, a že všude jinde dostanu termín za pár měsíců. Šla jsem teda k doktorce Páskové, která teda zrovna není nejpříjemnější, ale na řadu jsem přišla celkem rychle a hlavně, okamžitě mě poslala do nemocnice na infekční s pásovým oparem a zánětem čelisti. takže asi tak, tahle doktorka je ta NEJHORŠÍ a to o SESTŘE CO VYPADÁ JAK CHLAP ANI NEMLUVÍM!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Se všemi nespokojenými pacienty - souhlasím! Přišla jsem za ní s prosbou odstranit bradavici (tehdy maličkou). Řekla mi, že to mám ze sluníčka,(sestře jsem zaplatila 30,-Kč) a tím to bylo vyřízené. Od té doby mi bradavička povyrostla a tak půjdu asi požádat o její odstranění do nemocniční ambulance.Opravdu nepříjemná doktorka! Nikdy k ní nechoďte ! Nemá pochopení, není příjemná - prostě NE!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dr.Matyašova leci stylem pokus amyl...ale co je an tom vsem nejhorsi, je fakt, ze leci od stolu. ani se neobtezuje vstat a prohlednou pripadne ekzemy nebo nedejbože lupenku....a pak ma jeste tu drzost vybirat 30kc.... mel by s eji nekdo podivat na zoubek.neco tak arogantniho se jen tak nevidi!!!!!!!!b

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dr. Matyášovou považuji za nejhoršího dermatologa s jakým jsem se v životě setkala. Dovedla mě opravdu do hrozného stavu s dermatitidou. Přes stůl se na mě dívala s odporem v tváři a pak tvrdila že fakt neví co to kolem očí mám. Nebyla jsem u ní s tímto problémem poprvé, jen tentokrát jsem vyrážky měla na jiném místě. Vždy mi nasadila antibiotika napsala stejnou mast. Dceři vypalovala bradavici na chodidle až v něm měla centimetrovou díru, pak sestřička mastí a asi kylem obvazu zastavovala krvácení, týden jsme chodili o berlích. Tam opravdu už nikdy i když na řadu přijdete okamžitě. Přešla jsem k Dr. Michlovi a jsem unešená jak může doktor rozumět své práci a má přehled.Pavla

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Léčila jsem se u paní doktorky s Lupénkou. Efekt nulový a to jsem v dehtovými šampony a různými mastičkami voněla na dálku. Vidím, že její nijaký přístup je stále stejný. Na ložiska koukala od stolu a to, že hřeben s UV lampou šel z jedné hlavy na druhou - aniž by byl nějak ošetřen - mi ještě teď drásá nervy.

Musím poděkovat dr. Kremlovi-homeopatik Kroměříž, za to že mne před pár lety
dostal z nejhoršího.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X

Tato lékařka nebere problémy vážně, mně vyrážku ve vlasech diagnostikovala jako vši, ať si prý umyju vlasy a přijdu jindy. Po troše odvahy a spoustě času jsem dojela za jinou kožařkou - do Olomouce a ta spráskla ruce, že proč neléčím už dávno tak pokročilou dermatitidu pokožky hlavy. Vyléčila mně z toho po půl roce usilovné léčby, hlavní příznaky jsou pryč.
Za Matyášovou již nikdy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti