Sam. ord. lékaře spec. - revmatologie
Foerstrova 1656, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Paní doktorka je velmi milá, zajímala se o mé dřívější potíže i o můj aktuální zdravotní stav, vyslechla si mé tlumočení jiných lékařů, sama mě vyšetřila, na dotaz vše komentovala co a proč dělá. Kromě moderní západní medicíny se zabývá též tradiční východní medicínou a proto hledá spíše příčinu problému, než aby řešila jeho projevy. S vyšetřením jsem byl velice spokojen, jako u žádného jiného lékaře.

Paní doktorka léčí babičku s revmatoidní artritidou standardní medikací a pravidelně jí posílá i na odběry krve. V případě zhoršení obtíží ji vždy pečlivě vyšetří a dokáže stanovit i jiné diagnózy kloubních onemocnění s artritidou přímo nesouvisející.
Pro ty nerozhodné, kteří nevědí jakého lékaře si vybrat, uvádím, že v podstatě žádný výběr nemají, protože v HK je jen jedna poradna a ve Fakultní nemocnici je 19 lékařů na revmatologii, ale ne všichni mají ambulantní poradnu.

X

Paní doktorka absolutně není připravena vést konstruktivní dialog s pacientem. Je velmi negativně naladěna a vehementně se snaží toto rozladění vecpat i pacientům. Ráda hledá chyby mimo svou specializaci.

Velmi vstřícné jednání, dodržení objednaného času, pečlivá prohlídka.
Nemám co vytknout. Jsem velmi spokojena s přístupem!!

Č

Připojuji se ke kladnému hodnocení paní doktorky Krejzové. V minulém roce jsem trpěla silnými bolestmi horních i dolních končetin a po kolečku vyšetření u různých specialistů, kde jsem slyšela stále stejnou písničku - váš zdravotní stav je úměrný vašemu věku - jsem se dostala k paní doktorce Krejzové, která již při první návštěvě ordinace určila správnou diagnozu a předepsala léky, po kterých se mi ihned silně ulevilo. Již skoro rok se u ní léčím a všude prohlašuji, že má zlaté ruce. Děkuji.

Dcera k paní doktorce přešla z dětské revmatologie ve FN(bylo jí bohužel 18let,tak musela odejít),kde měla prvotřídní péči,ve srovnání s touto mudr...tato paní doktorka se nezajímá,zda dceru něco bolí,objednání na příště.."až se Vám bude chtít"...ve fakultce každýho půl roku se všema odběrama,pečlivým prohlídnutím,zeptáním se....prostě tato paní doktorka se nezajímá o pacienta....

Chodím k paní doktorce už řadu let. Teď nevím, jestli se můj zdravotní stav horší s věkem a postupující chorobou nebo neúčinnou léčbou. Při příští návštěvě vynechám měření tlaku (zdravotnický výkon), protože je pro zjištění mého zdravotního stavu nepodstatný. Zato pro paní doktorku asi ano - zaplatím 30 Kč, i když jdu jen na kontrolu...

Byl jsem vlídně přijat, a srozumitelným způsobem jsem byl informován o možných příčinnách mých zdravotních problémů. Po fyzickém vyšetření jsem byl instruován co si mám zařídit (rozbory,atd...) a domluvili jsme další návštevu. Paní doktorka na mě udělala velký dojem. Chci ji touto cestou ještě jednou poděkovat a ač je to neobvyklé již dnes se těším na další návštevu.

Téměř dva roky jsem chodil po 2x přechozené chřipce po hradeckých lékařích a hledal pomoc. Přehazovali si mě jako horký brambor a neposlali mě ani na krevní vyšetření. Už jsem ztrácel naději, že mi někdo pomůže a budu moci dál ve čtyřiceti letech žít bez bolesti a normálně pracovat. Pocit neřešitelnosti problému a nezájmu u předchozích lékařů jsem pociťoval velice silně. Teprve paní doktorka Krejzová mě kompletně vyšetřila, hned po prvních výsledcích vyšetření mi podala injekci, která příznaky mé nemoci okamžitě potlačila a nastartovala mě na období než zabrali léky, které mě předepsala a které byly účinné. Nikdy nezapomenu na její přístup, kterým mě povzbudila nejenom psychicky, ale správnou léčbou dosáhla toho, že mohu normálně žít, bez jakýkoliv omezení. Se vší úctou smekám klobouk před paní doktorkou a přeji jí jen to nejlepší!

Paní doktorka je člověk na pravém místě,příjemná,stará se co Vám je,jak by pomohla,pošle Vás na vyšetření,pomůže.Chválím a jsem ráda,že mohu docházet k ní.Škoda že není více takových lékařů.Děkuji.