Logopedická poradna
Rudoleckého 3, Znojmo

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Naprosto nechápu tolik negativní reakce, protože je to přece vaše rozhodnutí, kam s dítětem chodíte. Nelíbí se, nevyhovuje, tak běžte jinam. Řešení je prosté, je to jen a jen na vás, s kým budete vy a vaše dítě pracovat, kdo vám lépe vyhovuje a jestli vůbec s tím problémem chcete něco dělat nebo ne. Je to jen vaše věc. Všechno je o důvěře a sympatiích jako u pediatra a každého jiného odborníka, se kterým máme řešit takovéto choulostivé problémy. Sama jsem chodila s dcerkou k paní magistře Ševčíkové téměř rok, přes varování ostatních rodičů musím říct, že k nám se chovala vždycky moc fajn, skládaly jsme kostičky, poznávaly tvary, barvy a další a další cvičení, která sice dcerku velice bavila, ale výsledek naprosto, ale naprosto žádný. Bohužel ani minimální. Přešly jsme do poradny k paní magistře Krafkové a to zdůrazňuji, že na doporučení spokojených rodičů. Chodíme tam zhruba čtyři a půl měsíce, odlišné a zastaralé techniky, jak se v jednom příspěvku uvádí, mají pouze ten následek, že za tu krátkou dobu dcerka zvládá "l", nádherné "r", zlepšila si sykavky a dokonce už se nám daří i "ř" a to je pro mě prostě nejdůležitější. Ukázala nám, jak co vyslovovat:-). Její osobní život, nebo co já vím, co vás na ní tak pohoršuje, se na naší práci nijak neprojevil, nikdy jsem nezpozorovala nezájem, neochotu, ani špatnou nálad, natož alkohol!! Sama jsem se s nimi učila techniku, abych mohla s dcerkou doma procvičovat, dá se to naučit, nahrávky mi taky pomohly, stejně jako ona zmiňovaná knížka, která je moc pěkná a určitě se vyplatí ji doma mít. Musíte si prostě uvědomit, že nejvíc práce je stejně doma na nás, protože jinak to prostě nejde. Nemůžu se přesto ubránit pocitu, že v případě nejnespokojenějšího příspěvku bude problém spíš v rovině osobní než pracovní. Rodičům, kteří se rozhodnou pro logopedickou poradnu ať tu nebo onu, přeji hodně úspěchu, protože výsledek z poctivé práce tam nebo jinde se určitě dostaví:-). Rozhodovat se znovu, určitě chodíme ZASE k paní magistře Krafkové a tímto ji srdečně zdravíme.

Velmi doporučuji. Mgr. Krafkovou jsem navštěvovala se třemi dětmi, vždy s kladnými výsledky. Naprosto nechápu ty vyhraněné záporné reakce, dle mne jsou vykonstruované - snad si pisatel řeší tímto způsobem svůj "mindrák"? Moje zkušenost je taková, že paní Krafková byla vždy pozorná, milá a přesto důsledná a poctivá. Sezení probíhala vždy v pohodě.

S paní doktorkou Krafkovou jsem byla velice spokojená a všem mohu jen doporučit.Jako lékařku na 100 procent a je velice mila,trpělivá a muj syn si ji oblíbyl.Takových lékařů, kdyby bylo více.Děkuji
Brabencová

Paní magistru navštěvujeme se třemi dětmi, vřele doporučuji. Má hezký vztah k dětem, je hodná a pečlivá, všechno vysvětlí a ochotně poradí.Pro každého má úsměv a vlídné slovo.Paní logopedku známe mnoho let a nikdy jsme se nesetkali se stížnostmi na její adresu.Rovněž nesouhlasíme s prvními třemi komentáři!Pravděpodobně se jedná o snahu poškodit jinak velmi dobré jméno paní magistry, což dokládají i další hodnocení! Práce paní Krafkové je naprosto skvělá.

Paní magistru navštěvujeme se třemi dětmi, vřele doporučuji. Má hezký vztah k dětem,je hodná a pečlivá,všechno vysvětlí a ochotně poradí.Pro každého má úsměv a vlídné slovo. Paní logopedku známe mnoho let a nikdy jsme se nesetkali se stížnostmi na její adresu.Rovněž nesouhlasíme s prvními třemi komentáři! Pravděpodobně se jedná o snahu poškodit jinak velmi dobré jméno paní magistry, což dokládají i další hodnocení!Práce paní Krafkové je naprosto skvělá.

Perfektní logopedka, určitě souhlasím!!! Jsem s ní velice spokojena a můžu jedině doporučit.
Má pořád dobrou náladu, svou práci ovládá fakt super.Má velmi dobrý přístup k pacientům, děti se k ní vždycky těší. Vůbec nechápu předchozí komentáře.Každý ji zná jako profesionálku svého oboru!Nemůžeme si ji vynachválit, všichni jsme moc spokojeni :-)

Souhlasím, je to milá a příjemná paní.
Se vším nám ochotně pomohla, výsledky byly velmi dobré. Je moc oblíbená u dětí, je komunikativní a kreativní.
Naše rodina byla velice spokojená.

Rozhodně nesouhlasím s výše uvedenými názory!
Chodila jsem za paní magistrou se synem a poté i s dcerou.
Vždy s výbornými výsledky. Její postupy nám plně vyhovovaly jednak proto,
že nebyly zdlouhavé a nudné, ale naopak jednoduché a úspěšné.
Předem jsem se na paní logopedku informovala u ostatních rodičů, ale setkala jsem se pouze s chválou o doporučením. Soukromý život paní magistry mě (na rozdíl od jiných) nezajímá, avšak určitě nemá negativní vliv na její práci.
Podle mého názoru je paní Krafková jednička!