Oblastní nemocnice Mladá Boleslav
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Ž

Za mě je paní doktorka empatická a profesionální. Jezdím za ní X kilometrů a nelituji. Vždy mi poradí dobře, jde ji o moje zdraví a rozhoduje podle zkušeností, vědomosti a svého nejlepšího svědomí. A to je to co od lékařů očekávám.

Paní doktorka Jírová je pečlivá, vstřícná a milá. Vše co dělá srozumitelně vysvětlí. Jsem velice spokojena.

Paní doktorka nás rodila 8.1.2012 a byli jsme s ní velice spokojený.No a co že je odměřená hlavně že ví co dělá, jak s miminkem tak s maminkou.Špatně jsem tlačila a měla slabý kontrakce a paní doktorka mi pořád dokola v klidu vysvětlovala co mám dělat.Doopravdy si nemůžu stěžovat.

MUDr. Jírová vedla můj porod v porodnici v Mladé Boleslavi. Bohužel miminko nebylo dolů hlavičkou, ale ramínkem. Porodní asistentky na to paní doktorku několikrát upozorňovaly, ale ona byla přesvědčená, že se to samo srovná. Císařský řez odmítla udělat, s tím, že by musela zavolat starší doktorku, že o tom nemůže rozhodnout sama. Bohužel to nechala dojít tak daleko, až na císařský řez bylo pozdě. Miminku začaly padat ozvy a muselo rychle ven. V tu chvíli už tam naštěstí byla starší lékařka, která naše miminko rychle pomocí kleští a tlačením na bříško vytáhla.. Průběh porodu byl katastrofální.. Podle mého názoru MUDr. Jírová zanedbala dost věcí, a ohrozila tak naše miminko. Řešením by byl včas provedený císařský řez. Chování paní doktorky Jírové bylo opravdu neprofesionální, byla velmi arogantní a nepříjemná.. Nejsme první a ani určitě poslední případ. Nevím, zda stížnost něčemu pomůže, ale určitě se o to pokusíme.

Paní doktorka Jírová je studená jak psí čumák, pacientky jí absolutně nezajímají a dává jim to velmi najevo. Bohužel vedla můj porod v nemocnici MB. Nevysvětlila mi, co se děje po vyvolávací tabletě, když se mi po ní udělalo špatně suše mi oznámila, že jsem tam vlezla s chřipkou a je zvědavá, co ode mě chytí. Dala mi 2 tablety černého uhlí a pak už na mě jenom průběžně ječela, že nedýchám a dusím dítě (místo toho, aby ho tedy rovnou vyndala císařem a nečekala, až přestane dýchat...). Paní doktorka je zřejmě v pohodě pouze pokud se jedná o normální porod bez komplikací. Jakmile dojde na stres, nezvládá to. Je netaktní, nepříjemná a studená. Rozhodně nepochopila, že mnoho z maminek jsou prvorodičky a věci potřebují vysvětlit a potřebují podporu..

Vynikající lékařka, empatická, nesmírně lidská a plná porozumnění a snahy vysvětlit vše do nejmenších detailů. Navíc nesmírně jemná a citlivá .Mohu jen doporučit !!

MUDr. Jírová mě přijímala i vedla můj porod v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi. Za mě osobně - super přístup jak její, tak porodní asistentky. Paní doktorka mi dokázala výborně vysvětlit, co se ode mě očekává. Na sále byla super spolupráce a komunikace mezi mnou jako pacientkou a jimi jako odborníky. S jejich pomocí jsem porodila bez komplikací a bez nástřihu zdravé miminko.

Dr. Jírovou mohu jen doporučit a musím oponovat předchozímu názoru. Je to dobrá a zkušená lékařka, měla jsem ji při porodu dcery a byla jsem s její péčí a péčí porodních asistentek velmi spokojena. Porod byl komplikovaný, nakonec malá musela císařem a byla jsem vděčná Pánubohu za tak skvělou,rozhodnou a pečlivou lékařku, zachránila mě a hlavně naši malou holčičku. Plně jí věřím a kdybych měla rodit znovu, nebála bych se do toho jít opět s ní. Názory maminek se mohou určitě lišit, každá prožíváme tyto chvíle stresu, strachu i bezbřehé radosti jinak a uvědomme si, že lékař je tu od toho, aby nám v této chvíli pomohl, ale někdy zacházíme hold až na pokraj hysterie a kolikrát nezvládneme v návalu dění ani samy sebe. Nemyslím si však, že by jsme se za to měly stydět, porod je zkrátka individuální záležitost. Doktorce děkuji, díky ní to byla i v těch napjatých a vytížených chvílích nejkrásnější věc v životě, přivést na svět dítě...

Paní doktorka Jírová pracuje na Gynekologicko-porodnickém oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Mám s ní velmi špatné zkušenosti. Přijímala mě v 21tt pro riziko předčasného porodu. Suše mi řekla, že kdyby se porod rozjel, nejedná se o porod předčasný, ale o potrat, protože dítě není životashopné. Což je oznámení pravdivé, ale absolutně necitlivé. To jsem ještě nevěděla, jaké setkání mě se zmíněnou lékařkou čeká. V 41tt jsem byla nemocnici v poradně a jelikož byl monitoring miminka špatný, přijali mě a porod vyvolali. Po "píchnutí" plodové vody se doktorky vyměnily, dr. Pospíšilová odešla a "nastoupila na mě" dr. Jírová. Porod se zkomplikoval a nepostupoval. Lékařka na mě křičela, ať tak hlasitě nedýchám, že jim ruším přístroje?! Je vidět, že ona sama ještě nikdy nerodila. Nakonec hystericky zařvala na porodní asistentku, ať zavolá staršího doktora, který nakonec naše miminko zachránil "za minutu 12", sice s použitím kleští a pozdějšími komplikacemi naší malé. Paní doktorka Jírová se ze sálu vytratila jak pára nad hrncem a když už bylo po všem, tak se vrátila a pogratulovala nám k miminku s dovětkem, že díky mně má o pár šedivých vlasů víc...
Takže za mě je to naprosto netaktní, necitlivá, neprofesionální a arogantní lékařka, která na takovém oddělení nemá co dělat!!! Navíc její profesní kvality dosahují úrovně studenta 1. ročníku medicíny. JÁ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!