Rehabilitační středisko
Dr. Hořice 549, Mnichovo Hradiště

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační středisko Jiný

Nejlepší rehabilitační středisko široko daleko. Perfektní co se týče péče, vybavení, příjemného prostředí. Neexistuje nic, co by se jim dalo vytknout. Chodila jsem tam léta a párkrát do roka, teď se přestěhovala jinam a je to bida... Vřele doporucuji. S velkou úctou k celému kolektivu.

sestřčka Hofmanová z rehablitace v Mnichově Hradišti mi velice pomohla při otokach dolních končetin ,protožě se zabyvá lymfodrenažemi.Její manualní masaž mi velmi pomohla.Svoji praci děla velce zodpovědně a pečlívě .Ma pěkny přístup k pacientům je velice hodná, milá laskavá s velkým srdcem.Pacienti kteří ji naštívi se jim snaží ze všech svých sil co nejvíce pomoci.Ja jsem velice rada .žejsem Vás mohla poznat.Nebýt Vaši výborné manualní masaže tak bych měla zapar let sloní nohy.Dopočuji vsem kdo má otoky končettin at nevaha a paní Ho fmanovou naštívi.Lepší sestřčků na lymfodrenaže v Mnichově Hradišti nenajde.