Praktický lékař pro děti a dorost
Purkyňova 36, Vyškov

Paní doktorka je opravdu milá vstřícná, když je potřeba, můžu kdykoli zavolat a poradit se s ní co koupit nebo podat, když je malá nemocná. Vždycky si s každým pokecá a vytváří tím lidštější přístup, jak k rodičům tak i k dítěti. Sestřičku má taky moc hodnou. Jsme rádi, že je máme. :-) L.K.

Když jsem byl mladší, divil jsem se, že dostávám mucosolvan, proč nedostanu jiné léky, nebo nějaké ATB. Teď pracuji jako ,,sestřička" a nemohu paní doktorku Dvořákovou vynachválit, předepisuje léky, které se nejvíc hodí na nemoci a ATB předepisuje, až když jsou potřeba! Kdykoliv jsem něco potřeboval paní doktorka mě vyšla vstříc. Všem doporučuji. S pozdravem Kamil.

My se nedávno přiregistrovali, byli jsme tam jen dvakrát, ale ten přístup k dítěti a i k nám příjemný. Velmi milé, uklidňující jednání, ikdyž jsme se báli, že skončíme v nemocnici, paní doktorka nás uklidňovala, opravdu tímto moc pomohla a za to jí člověk může děkovat. Zbytečně nestresuje a je naprosto ochotná ve všem poradit.
My určitě doporučujeme!

Určitě dobrá volba, myslím že v tomto městě nemůžete vybrat lepší doktorku. DOPORUČUJI VŠEM!!!

Myslím, že tato paní doktorka i její sestřička jsou opravdu výborné. Mohu jen doporučit !!!

Naše paní dkotorka Dvořáková je jedna z nejlepších lékařek,které jsem byla schopna za život svého prvorozeného synka poznat.Ví,kdy a co naordinovat.Ví,jak se ke komu chovat.Díky ní máme prvního synka v pořádku,protože udělala správná vyšetření a nasadila správná ATB,když jiná to zanedbala.A nemluvím ani o tom,jak nám pomohla nyní s naším druhým synkem,který je ještě miminko a vždy když jsem k ní došla,velice dobře poradila a zjistila co a jak.Vřele doporučuji a pokud to nebudu muset,nevyměním ji.

Paní doktorko a sestřičko, mockrát děkujeme.

Ten kdo tu napsal že dává Mucosolvan i na zlomenou ruku vzkazuji,že to není pravda a nechtělabych vidět jeho IQ.

Když nemusím , tak této doktorce nechodím. Je pravda, že na všechno píše paralen a je jen na pokec. Je nepříjemná, má rýpavý poznámky. Uvedu jen příklad - byla jsem u ní na nepoviným očkování a trochu jsem se kroutila, protože to bolelo. Řekla mi :„Ježiš tebe to bolí? Ale když sis to zaplatila, tak musíš trpět.“

Nemohu pochopit,že si někdo dovolí anonymně napsat něco,pod co se pak stydí podepsat.
Jak poctivě pracuje Davy.MUDr.Dvořáková je velmi dobrá lékařka.Kdyby nebylo jí,tak ne vím,jak by to dopadlo s naším synem.Opakovaně jsme chodili ke své obvodní lékařce se synem,který se nám zdál velmi unavený,stále ospalý.Jeho lékařka opakovaně bez vyšetření
řekla ,že mu nic není,že si vymýšlí,že je to puberta.Mudr.Dvořáková,i když našeho syna před tím nikdy neviděla;ho pečlivě vyšetřila ,udělala odběry a k naší velké lítosti stanovila diagnozu.Byla to cukrovka v pokročilém stavu.Diagnozu potom potvrdili i na dětském
oddělení.Kéž by takových lékařek bylo více.

I já se musím přidat do diskuse,protože nesouhlasím s tím,co napsal předchozí pisatel.
I my jsme dostali Mucosolvan,ale ne na zlomenou ruku,ale tehdy,když jsme ho potřebovali.
Naše paní doktarka vždycky pečlivě děti vyšetří,když je potřeba tak odebere krev a provede
výtěry.Nikdy nedává antibiotika zbytečně a vždycky nám všechno vysvětlí.Je to zkrátka naše
paní doktorka.Všem ji doporučujeme.

To,co jsem se tu dočetla,je hrůza,co si vlastně lidé dovolí.Paní doktorku Dvořákovou známe asi 20 let a nikdy jsme si na ni nemohli ani v nejmenším stěžovat.Je odborník na svém místě a je vždycky příjemná a ochotná.Sama je vážně nemocná a přesto je uměvavá a ochotná svým pacientům pomocí.Předchozí pisatel by měl navštívit i jiné ordinace a pak by měl možnost srovnání.Co je to za pána a jak on vykonává svoji práci.Je to srab,který se pod svůj výlev špíny ani nepodepsal.