Jitka Borošová, pediatr Písek

MUDr. Jitka Borošová

Pediatr Více

23 názorů

Uložit


Adresa

Erbenova 1436, Písek
Ordinace.prak.lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Ověřeny pacient

Pani doktorku mohu jen doporucit. Leta praxe a bezvadna pozitivni povaha a team me presvedcuji, ze takovych je malo. Dekuji pani doktorce za peci a usmevave sestricce za pozitivni pristup a trpelivost. Je mi moc lito, ze ji musime opustit z duvodu stehovani do jineho kraje! M.L.


D

měla jsem jí sama do 18 let za doktorku,ted tam mám sama své 3 syny,zatím si nemám nač stěžovat:))vše v naprostém pořádku.Kdyby takový byli všichni.


I
Ověřeny pacient

18let tam chodím s dcerou, následně s ostatníma dětma. Ovšem..... stále hůř............trpělivost přetekla. Dcera tam chodí už skoro měsíc 18let, že jí je zle. nekoukne jí do krku, neudělá výtěr, neveme krev, moč... nic, jen poslechne, dá jí kapky do nosu s ATB za 200, další na kašel ta samá cena a to nekoukla ani do krku!!!!, za týden se nemoc vrací, zase bez vyšetření a ATB za vysoký doplatek, dnes RTG a šup do nemocnice, tam jí na interně vyšetří, udělají krev a ouha... infekční chřipka a akutní zánět močáku :// a Dr. v nemocnici nadává, že jí Borošová nedělala nic za vyšetření..... další ATB.. no děs, fakt. V 6ti týdnech mi ani nevstala k malýmu synkovi, jen váha a to dělala sestra :// A to byla dobrááá, nevím co se stalo. Co bude příště? radši nic, hledám jinde. Starší syn téměř nemarodí, a maličký zaslouží péči.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


u paní doktorky je vždy bezva atmosféra díky sestřičkám, paní doktorka vždy ochotně vše vysvětlí. U paní doktorky mám pouze jedno své první malé dítě, takže nemám tak dlouhodobé zkušenosti. Velmi mě zaráželo, že v prvních měsících života paní doktorku nezajímaly pokroky mého dítěte (jak se vyvíjí) až v 10měsících. Když jsme potřebovala podrobnější informace z oblasti výživy, tak jsem se musela podrobněji ptát sama (ale paní doktorka ochotně odpoví) sama od sebe sdělí pouze pár základních věcí.


Vynikají pediatr. Všem vřele doporučuji. Vladislav Tanáč


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila já sama, jako dítě a dnes k ní chodí obě moje dcery. je to úžasná lékařka, vždy mi pomohla, poradila. Prostě SUPER


Ověřeny pacient

paní doktorka je nejlepší dětská léařka kterou znám


Výborná lékařka se skvělým přístupem k pacientům i rodičům


Pani doktorka je sice usměvavá, ale mé dceři místo aby udělala pořádné vyšetření, tak ji napsala do karty podvyživená. Při odborném vyšetření v Praze, které jsem si sama vyřídila, mi sdělili že dcera měla zanedbanou lékařskou péči a museli ji dát kapačky. Jedině pražským lékařům děkuji za to, že dcera je dnes zdravá.


Moc děkuji paní doktorce za její přístup,jsem s ní velmi spokojená,není lepší lékařky.Váží si jí i jako člověka,je skvělá.Děkuji!!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti