Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Helenínská 97, Jihlava
psychologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: psychologická ambulance problémy

Klidná, milá, chápající. Bylo také moc dobře, jak přijme na smluvený čas. A že není nikdy problém s parkováním. Jitka K.

Ověřeny pacient

Dobry den, byl jsem spokojen, pracuji jiz leta v Rakousku, myslim, ze jsou jeji psychologicke sluzby a schopnosti psychoterapie stejne jako "na západě". přeji mnoho úspěchů, děkuji za pomoc. V. M.

H
Ověřeny pacient

Vše proběhlo v pořádku, p. doktorka příjemná, zároveň mi s velkou trpělivostí opravdu pomohla. A jestli to bude číst, vím, že to se mnou nebylo vždy lehké, nebyla jsem vždy tip top. Horská

J
Ověřeny pacient

BYDLÍM U PRAHY, ALE K CENÁM (POROVNÁNÍ U NÁS V PRAZE A JIHLAVĚ) SE MI VYPLATILO JEZDIT PRO KBT TRAPIII DO JIHLAVY. BYLA JSEM S P. PSYCHOLOŽKOU SPOKOJENÁ. VHOD MI PŘIŠLO, ŽE PŘIJÍMÁ NA OBJEDNANÝ ČAS A NEMUSÍ SE SEDĚT V ČEKÁRNĚ. TERAPIE PŘÍJEMNÉ A K UŽITKU. JAROVCOVÁ

J
Ověřeny pacient

Byla jsem spokojena, cítila jsem se u ní dobře, nejvíc mne překvapilo, že mne paní psycholožka opravdu vzala vždycky na naši domluvenou hodinu a nikdy jsem nečekala a taky že to má zařízené tak, že jsem se s nikým jiným u ní nikdy nepotkala. Super, super, ne že bych se styděla chodit k psychologovi, ale na druhou stranu to nikdo vědět nemusí. Josefa.

P
Ověřeny pacient

Paný magistra je již 4. psycholožka, kterou jsem vyzkoušela, a nutno podotknout, že je zatím nejlepší. Postupně na mých stavech pracujeme. Je příjemná, milá, výborně se mi s ní spolupracuje. Mohu jen doporučit!

D
Ověřeny pacient

Super přístup, vše je velmi frendly a v neformálním prostřední. Není třeba se návštěvy obávat :-)

B
Ověřeny pacient

Dobrý den, pro ostatní potřebné mohu jen tuto psycholožku doporučit.
Škoda peněz za terapie to není, i když mne překvapilo, že v celé Jihlavě je pouze jeden psycholog na pojišťovnu a ten stejně Kognitivně-byhejviorální terapii nedělá. Bára D. .

J
Ověřeny pacient

Tuto paní psycholožku doporučuji, nikdy jsem u psychologa nebyla a nevěděla jsem jak to tam chodí. V červenci jsem tam byla poprvé s fobií a dnes už je téměř vše v pořádku. Mohu jen doporučit !!!!!! J.T.

J
Ověřeny pacient

Doporučuji, nikdy jsem u psychologa nebyla a neměla jsem představu, jak to tam vypadá a probíhá. P. doktorka byla příjemná a pomohla mi. nebála jsem se k ní chodit. jo a taky nechodí v bílém a ambulance je taky civilní, žádná bílá a tak. Jiřina.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti