Jiřina  Holická, pediatr Písek

MUDr. Jiřina Holická

Pediatr Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Budějovická 884, Písek
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

M
Umístění: Ordinace Jiný

Velice milá a ochotná paní doktorka. Skvělý přístup. Krásná a čistá ordinace. Jsme maximálně spokojení.


L
Ověřeny pacient

Neuvěřitelně vřelý lidský přístup i vysoká profesní erudovanost této lékařky mne naprosto dostaly. MUDr. Holická mi zachránila laktaci, když dceři bylo pár týdnů a prostě to nešlo. Předchozí lékařka malé akorát nacpala Nutrilon a řekla, ať teda nekojím.
Nakonec jsem kojila půl roku.
Ukázala mi polohování miminka, aby neplakalo, trpělivě vysvětlila všechny dotazy (a že jich bylo) a především mne povzbudila takovým způsobem, že jsem přestala mít jakékoliv pochyby.
Je neuvěřitelně vzdělaná, pečlivá, umí perfektně propojovat souvislosti jednotlivých příznaků a dcera u jejích vyšetření nepláče (!), protože paní doktorka to s ní prostě umí.
Pokud toto čte nějaká maminka (tatínek) a řeší, kterou dětskou lékařku pro své dítě vybrat, tak neváhejte. Paní doktorka je elita mezi lékaři. Mgr. Lenka Zbořilová


Ověřeny pacient

Paní doktorka při prvním setkání představila a podala mi ruku. Dosud jsem se s tím u žádného lékaře nesetkala. Je velmi příjemná, laskavá, trpělivá a pečlivá. Dítě s láskou a něhou ošetřila a vše 3-letému dítěti vysvětlila. Je skvělá a opravdu ji doporučuji. Mám velké štěstí, že nastoupí po naší dosavadní skvělé doktorce. Děkuji Vám paní doktorko!


Ověřeny pacient

Paní doktorka má vzácně osobní přístup a zájem. Myslím, že to právě potřebujeme. Je to základ dobré péče o pacienta. Moc nám pomohla. Moc děkuji Bára V


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá a snaží se nic nepodcenit. Opakovaně se zajímá o výsledky léčby a vyšetření. Je ochotná poradit po telefonu prakticky kdykoli, i mimo pracovní dobu. Kdykoli potřebuji jakoukoli konzultaci, ráda mi poradí a vše podrobně vysvětlí.


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velice pomohla v době narození mého syna. Po propuštění domu se o nás nadále zajímala. Telefonovala mi a radila ohledně kojení. Byla jsem ráda, že jsem se jako prvorodička měla na koho obrátit, když jsem potřebovala pomoc a to mi velice usnadnilo první měsíce s miminkem.


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojena,rozhodně bych neměnila.Je vidět,že se ve svém oboru vyzná.Oceňuji i její laskavý přístup k dětem.


I
Ověřeny pacient

Asi za měsíc po návratu z porodnice domů jsem začala mít problémy s kojením, byla jsem zoufalá, že mám málo mléka a malému to nestačí...... začala jsem přidávat Nutrilon....
Paní doktorka byla velice ochotná, přijela k nám domu a moc mi pomohla s kojením, pomalu jsem se zas plně "rozkojila" Nutrilon jsme odbourali a vydržela jsem kojit až do 1 roku malého.
Jsem ráda, že ji znám, a mohu se na ni kdykoliv obrátit se žádostí o radu a to nejenom s kojením.
Iveta


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi hodná, chytrá a ochotná každému vždy a se vším poradit a pomoci. Nám velmi pomohla již v porodnici s kojením, kdy mi ochotně vysvětlila principy kojení a další kroky v péči o novorozence. Díky ní jsem pochopila a velmi mě to uklidnilo, že kojení vpodstatě není žádná věda a neřídí se pouze harmonogramem krmení á tři hodiny, ale především potřebami dítěte a za to ji velmi děkuji. Hana Zückerová


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velmi erudovaně, zároveň srozumitelně poradila ohledně zavádění příkrmů u plně kojeného dítěte. Je zřejmé, že sleduje poslední výzkumy a názory odborníků v této oblasti. Jsem ráda, že ji znám, a mohu se na ni kdykoliv obrátit se žádostí o radu. Také velmi pomohla mojí kamarádce při obtížích s kojením - je totiž registrovaná laktační poradkyně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti