Jiří Vrba, ortoped Konice

MUDr. Jiří Vrba

Uložit

Ortoped Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 392, Konice
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

S pánem doktorem jsem moc spokojená. Je to vstřícný, profesionální ve svém oborů, příjemný člověk. Moc jsem mu vděčná za léčbu, operace a pooperační léčbu.

V
Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Doktorovo chování ke mně bylo velmi neempaticke a arogantní. Šla jsem na vyšetření kyčlí a miminkem. Měla jsem plně ruce věci a především v náručí miminko. Doktor se sestrou na mě cuceli od stolu a při příchodu a odchodu mi nebyli schopni ani otevřít dveře. Dále mi doktor nebyl schopen vysvětlit problém a byl pohoršeny otázkou, že chci vysvětlit jaký nález našel. Moji dceři způsobil bolest na nohou během vyšetřování, jelikož k ní přistupoval nejcitlivě (miminko 6 měsíců). Kdybych mu neoddelala ruce z jejich nohou, rozhodně by jeho nejcitlivy přístup pokračoval.
Rozhodně doktora nedoporučuji a mám dojem, že takový člověk nemá na svém místě co dělat, natož si vydělávat tímto způsobem peníze. Podávám na něj stížnost. Hrůza doktor!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B

Pan doktor se ke mně chová mile a vždy si s ním hezky poklábosím. S předchozím příspěvkem rozhodně nesouhlasím. Jeho chování je profesionální a myslím že svou práci dělá opravdu dobře. Chodím k němu ráda.

Byl jsem u něj,celkový dojem dobrý.Pomohl mi. Honza

Jeho přístup k pacientovi je hrozný. Nerozuměla jsem mu ani slovo a choval se jako bych svým problém obtěžovala. Po rtg a ztrávení 2 hodin v nemocnici dospěl k závěru, ať si beru prášky od bolesti. Už tam nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Je to dobrý lékař a nesouhlasím s prvním komentářem.Ke mně se vždy choval příjemně, jeho léčba mi pomohla, chodím k němu rád.

Josef N.
Prostějov

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti