Oblastní nemocnice Příbram
Podbrdská 269, Příbram

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Úžasný pan doktor a skvělá, hodná paní setříčka, syn byl nadšený a už se těší na další převaz :o)
DĚKUJEME

Vždy jsem byl s jeho prací spokojený - vynikající přístup k pacientovi .Chodím k němu podle potřeby již 30 let.
Pane doktore - DĚKUJI Není na světě člověk ten , aby se zachoval lidem všem .
V. Vítek , Zbenice .

Je tomu 11 let, kdy mi přišil zpět při pracovním úrazu utržené prsty, lisované několik minut, na 2 mm placku, protlačené přes rukavice...řekl, že to zkusí, že když mne pošle na plastiku, řeknou, že to nejde...že mi je chce zachránit, protože jsem mladý (28 let).Prsty zčernaly, ale dnes si mého zranění málokdo všimne, vypadají skvěle, je v nich cit, hýbou se.DĚKUJI :-). miloslav.otrusina@pr5.pm.ds.mfcr.cz

Kvalitní lékař.Pro bývalé horníky z U.D.nenahraditelný.

Nejlepší lékař v Příbrami,vždy milý a příjemný.Moc mi pomohl a jsem mu vděčná je to machr.Díky pane doktore.Dáša

Pro pána s IP: BB.EAG.AK.CCA: Ujišťuji vás, že já tedy rozhodně nejsem doktor Vondrák a nejsem s ním ba ani vzdáleně příbuzná. Patřím k dlouhé řadě jeho spokojených pacientů a navždy mu budu vděčná za záchranu nohy. Kdybyste nebyl zbabělý a zanechal zde alespoň mailovou adresu, mohli bychom si o kvalitách pana doktora podiskutovat obšírněji. Tyto stránky jsou určeny k hodnocení, nikoli k osobním útokům. Trvám na tom (a se mnou spousta dalších), že je to špičkový chirurg, pečlivý, šikovný a navíc vlídný. Až zase příště spadnete z kola, běžte si rovnou do nemocnice, ať vidíte rozdíl. Tam strávíte v čekárně půl dne a až na vás dojde řada, budete mít pocit, že jste simulant a obtěžujete.

MUDr. Vondrak unternimmt Alles um eine richtige Diagnose zu stellen. Durch seine großen Erfahrungen und sein großes Können ist es ihm in 99,9% der Fälle möglich dem Patienten zu helfen. Natürlich ist manchmal eine Einweisung ins Krankenhaus zur Beobachtung notwendig, wenn Röntgen und Ultraschall keine Ergebnisse bringen. Wenn es dann keine Ergebnisse gibt, können es Nervenschmerzen u. ä. sein.
Dazu sei noch gesagt Dr. Vondrak ist ein fantastischer Chirurg aber kein Wunderheiler!

Mudr.Jiří Vondrák je vynikající lékař s lidským přístupem k pacientům.
Pohodová a příjemná sestřička.
Mám pouze dobré zkušenosti.
Doporučuji.J.L.

MuDr. Vondrák ist ein Superchirurg mit einer ausgezeichneten Kompetenz und einem hervorragenden Können. Er ist stets freundlich, nett und sehr hilfsbereit! Durch seine große Fachkompetenz kann er immer helfen und eine Heilung ist so gut wie garantiert. Einen so freundlichen, hilfsbereiten und kompetenten Arzt findet man sehr selten.

Připojuji se ke kladnému hodnocení doktora Jiřího Vondráka a děkuji mu, že už 2x léčil mou zlomenou nohu. Doktor Vondrák je velice obětavý, příjemný a citlivý. Barbora Bukovcová