Ušní, nosní, krční ordinace
Jiráskova 880, Slavkov u Brna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

“Pan doktor je zřejmě profesně odborník, ale úcta k pacientům se mi vůbec nelíbí. ordinační hodiny má do 13 hod. a pravidelně v 12 hod. si jde na půl hodiny na oběd a čeká tam na něj plná čekárna lidí. Já bych se na jeho místě hanbou propadl. Buď ať si napíše normálně pauzu na oběd a ordinuje třeba do 14 hod. a nebo ať si zakousne během dne svačinu a na oběd může přece jít až v 13 hod. Kdyby si nedával pauzu na oběd, tak má všechny pacienty do 13 hod. vyřízené a žádné přesčasy mít nemusí. Navíc není schopen přizpůsobit tempo práce plnosti čekárny. Když odejde 1 pacient, tak druhý musí čekat 5 minut, než ho vyzvou, aby vstoupil. Jakmile se ale přehoupne 12:30, tak chodí jeden za druhým, žádné pauzy. Chtělo by to více empatie. Já si hledám jiného doktora.”

Pán v letech co užívá software pro převod mluveného slova. Rychlý, efektivní a příjemný profík bez obvyklé doktorské blahosklonosti který se snaží prohodit slovo s pacošem. Ordinace ve vlastním domě, všude čisto, dobře zařízeno, podle ordinačních hodin není vorkoholik.
Tahle mandala se mi moc líbí a přeji bez stopy závisti. Konečně začínají být chytří a pracovití lidé bohatí a spokojení.
Naučit to tak ty politický všiváky tak zažijem raketový start národního štěstí. PH

Dnes mě pan doktor opravdu zklamal a přesvědčil mě o své neuvěřitelné aroganci a sebestřednosti. Se svým dvouměsíčním dítětem jsem potřebovala krátké vyšetření, leč po prosbě, zda by nás pan doktor nemohl vzíti přednostně, jelikož byla plná čekárna nemocných důchodců a měla jsem strach, aby malý ještě něco nechytil, pan doktor rozhodil nešťastně rukama se slovy - těhotná, dvouměsíční dítě, no co já mám dělat napřed. A co mu vlastně je?? Tak jen tak pro pořádek pane doktrore, na diagnózy jste tu Vy. Všude je zvykem brát napřed malé kojence, aby se vyhlo nákaze, ale tato věc zřejmě do Vaší ordinace doposud nedorazila. A Váš opravdu arogantní a zájem neprojevující přístup mě nějen překvapil, ale i rozzuřil, jelikož jsem si myslela, že máte lidem pomáhat!!!!!

Moc příjemný, vždy vyhoví a pomůže.

Je to dobrý doktor, ale dnes mě v Bučovicích naštval. Odmítl mě víc jak půl hodiny před skončením ordinační doby.

Je to PAN DOKTOR!!! Doktor na svém místě. Výborný diagnostik, příjemný a vždy ochotný. Pane doktore, děkuji!

Pan doktor je skvělý, profesionální přístup!!!

Velmy dobrý doktor na svém místě.

skvělý lékař doporučuji