Pod Březinkou 406/6, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Borec!!!!!!!!! Nešla bych jinam. Je to famózní diagnostik, naší fenečce léčil kdeco všechno včetně vyjmutí oka (bylo nutné). Jelikož máme v rodině celkem hodně zvířat, opravdu výbornou diagnostickou schopnost a odhad pana doktora jsem si mohla ověřit několikrát. Nečekejte nablýskanou ordinaci a ťuťuťuňuňuňu, pan doktor je starý praktik a abych tak řekla, moc se s tím "nes...e", ale je to ku prospěchu věci. Finanční stránka se s ostatními veterinami nedá ani srovnat, což pro mě není prvotní, ale samozřejmě je to velmi příjemný bonus. A pan doktor je velice příjemný člověk. Prostě samá plus.

Skvělý pan doktor!!! Zachránil nám naší fenečku. Ve 13 letech ji operoval se zánětem dělohy, a vzhledem k věku jsme nevěděli, jestli to přežije. Ale přežila a pan doktor nám ji odevzdával se slovy: "Máte psa po generální opravě. Ještě několik let Vám vydrží!" Dneska fence táhne na 16 rok - a stále se jí vede dobře - slyší, vidí, chutná ji, je veselá - jen na ty možičky je občas slabá a občas zakopne na procházce.
Pan doktor se opravdu stará o blaho zvířat, je velmi pečlivý s osobním přístupem k věci. Velmi doporučuji.
Jana Tesařová

profesionál s perfektním přístupem ke zvířátkům i majitelům mazlíčků