Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgické oddělení, Nemocnice Frýdlant
V úvoze 860, Frýdlant

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Několikrát jsem se přesvdčila, že tenhle pan doktor i se sestřičkou, jsou úpně úžasný, hodný, milý, empatickký. Vždy pomůžou jak slovem tak zkušenostmi. Jinam bych neśla a každého posílám jen tam. Naprosto užasní oba dva. Doufám, že nám Libereckým tam vydržíte navěky

D
Umístění: jiné místo Jiný

Velice děkuji panu MUDr.Strašlipkovi a sestřičce. Velice dobrý přístup supr doktor cítila jsem na zákroku velice dobře a strach šel stranou.Pan doktor i sestřička jsou milý a vtipy nešetří,prostě super.Naprostá spokojenost doporučují všem.

G
Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora jsem byla na extrakci "podezřelých" znamének. Opravdu jsem nečekala, že se bude jednat o jednoznačně pozitivní zážitek. Pan doktor i sestřička byli naprosto úžasní, vtipní a milí. Za týden mě čeká další zákrok a já se normálně těším S takovým skvělým přístupem jsem se v našem zdravotnictví ještě nesetkala. Doporučuji všema deseti.


T
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Odstranění několikaleté záděry na palci

Velmi přátelský přístup, dobré naladění s pacientem (jeli jsme s dědou a měl původní obavy z doktorů). Rychlý příjem, výborná sestřička, občasný vtip uvolnil strach ze zákroku. Velmi doporučuji pana Strašlipku i paní sestřiku Bažantovou. Na zákroku jsme byli v Liberci, v Klášteře.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo vyšetření

Dobrý den, moc ráda zde pochválím přístup pana doktora Strašlipky.Už dlouho jsem nepotkala tak příjemného lékaře.Vše vysvětlí, nemáte hned ještě větší strach co vám to vlastně je.Ochotně mi napsal zdravotní pomůcku,kterou už dlouho potřebuji a žádného lékaře to ani nenapadlo! Sestřička je člověk na svém místě, moc příjemná, vše vám poradí, dříve než se stihnete zeptat. Díky za tyhle lékaře.


K
Ověřený profil

Jsem velice spokojena s praci pana doktora a i sestricky. Vyborny pristup k pacientum!!! Kez je takovych lekaru vic!


Ověřený profil

Ja som Slovenka,a Pán Doktor bol prvý koho som naštívila,ked som mala uráz a klobúk dole vynikajúci prístup,veľmi dobre som sa cítila :) a setrička tiež super.Ked chirurg tak Pán Strašlipka :)


K
Ověřený profil

Pana lékaře navštěvuji pravidelně a jsem velice spokojený. Jeho přístup k pacientům je skvělý. Vždy chodím bez obav, rozhodně doporučuji.


E
Ověřený profil

Vřele doporučuji!! Velmi empatický přístup k pacientům. I sestřička super.


I
Ověřený profil

Pan doktor je moc příjemný člověk pomůže ochotný tak též i sestřička nemám co dodat doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti