V úvoze 860, Frýdlant
Chirurgické oddělení, Nemocnice Frýdlant

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Odstranění několikaleté záděry na palci

Velmi přátelský přístup, dobré naladění s pacientem (jeli jsme s dědou a měl původní obavy z doktorů). Rychlý příjem, výborná sestřička, občasný vtip uvolnil strach ze zákroku. Velmi doporučuji pana Strašlipku i paní sestřiku Bažantovou. Na zákroku jsme byli v Liberci, v Klášteře.

Umístění: jiné místo vyšetření

Dobrý den, moc ráda zde pochválím přístup pana doktora Strašlipky.Už dlouho jsem nepotkala tak příjemného lékaře.Vše vysvětlí, nemáte hned ještě větší strach co vám to vlastně je.Ochotně mi napsal zdravotní pomůcku,kterou už dlouho potřebuji a žádného lékaře to ani nenapadlo! Sestřička je člověk na svém místě, moc příjemná, vše vám poradí, dříve než se stihnete zeptat. Díky za tyhle lékaře.

Jsem velice spokojena s praci pana doktora a i sestricky. Vyborny pristup k pacientum!!! Kez je takovych lekaru vic!

Ja som Slovenka,a Pán Doktor bol prvý koho som naštívila,ked som mala uráz a klobúk dole vynikajúci prístup,veľmi dobre som sa cítila :) a setrička tiež super.Ked chirurg tak Pán Strašlipka :)

Pana lékaře navštěvuji pravidelně a jsem velice spokojený. Jeho přístup k pacientům je skvělý. Vždy chodím bez obav, rozhodně doporučuji.

Vřele doporučuji!! Velmi empatický přístup k pacientům. I sestřička super.

Pan doktor je moc příjemný člověk pomůže ochotný tak též i sestřička nemám co dodat doporučuji.

Pan doktor je velice ochotný,příjemný,takových by mělo být víc

Jsem s panem doktorem maximálně spokojený a myslím si, že je to profesionál na svém místě. Jak po odborné stránce tak i v jedání s pacientem.

Pan doktor je odborníkem na svém místě - svým empatickým přístupem jsem u něho byla skoro bez obav, strachu a studu.
Kdyby takových bylo víc, tak bychom se určitě doktorů tak nebáli.
Jen tak dál pane doktore - přeji hodně úspěchů.
IS