Chirurgické oddělení, Nemocnice Frýdlant
V úvoze 860, Frýdlant

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Několikrát jsem se přesvdčila, že tenhle pan doktor i se sestřičkou, jsou úpně úžasný, hodný, milý, empatickký. Vždy pomůžou jak slovem tak zkušenostmi. Jinam bych neśla a každého posílám jen tam. Naprosto užasní oba dva. Doufám, že nám Libereckým tam vydržíte navěky

Velice děkuji panu MUDr.Strašlipkovi a sestřičce. Velice dobrý přístup supr doktor cítila jsem na zákroku velice dobře a strach šel stranou.Pan doktor i sestřička jsou milý a vtipy nešetří,prostě super.Naprostá spokojenost doporučují všem.

U pana doktora jsem byla na extrakci "podezřelých" znamének. Opravdu jsem nečekala, že se bude jednat o jednoznačně pozitivní zážitek. Pan doktor i sestřička byli naprosto úžasní, vtipní a milí. Za týden mě čeká další zákrok a já se normálně těším S takovým skvělým přístupem jsem se v našem zdravotnictví ještě nesetkala. Doporučuji všema deseti.

Umístění: jiné místo Odstranění několikaleté záděry na palci

Velmi přátelský přístup, dobré naladění s pacientem (jeli jsme s dědou a měl původní obavy z doktorů). Rychlý příjem, výborná sestřička, občasný vtip uvolnil strach ze zákroku. Velmi doporučuji pana Strašlipku i paní sestřiku Bažantovou. Na zákroku jsme byli v Liberci, v Klášteře.

Umístění: jiné místo vyšetření

Dobrý den, moc ráda zde pochválím přístup pana doktora Strašlipky.Už dlouho jsem nepotkala tak příjemného lékaře.Vše vysvětlí, nemáte hned ještě větší strach co vám to vlastně je.Ochotně mi napsal zdravotní pomůcku,kterou už dlouho potřebuji a žádného lékaře to ani nenapadlo! Sestřička je člověk na svém místě, moc příjemná, vše vám poradí, dříve než se stihnete zeptat. Díky za tyhle lékaře.

Jsem velice spokojena s praci pana doktora a i sestricky. Vyborny pristup k pacientum!!! Kez je takovych lekaru vic!

Ja som Slovenka,a Pán Doktor bol prvý koho som naštívila,ked som mala uráz a klobúk dole vynikajúci prístup,veľmi dobre som sa cítila :) a setrička tiež super.Ked chirurg tak Pán Strašlipka :)

Pana lékaře navštěvuji pravidelně a jsem velice spokojený. Jeho přístup k pacientům je skvělý. Vždy chodím bez obav, rozhodně doporučuji.

Vřele doporučuji!! Velmi empatický přístup k pacientům. I sestřička super.

Pan doktor je moc příjemný člověk pomůže ochotný tak též i sestřička nemám co dodat doporučuji.