Psychiatrická léčebna Šternberk
Olomoucká 1848/173, Šternberk

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Byli jsme tu se synem který od třech let psal, uměl abecedu i anglicky četl krátký slova tak sem ho vychválili panu doktorovi po sezení byl syn vyhodnocen jako průměrný až lehce podprůměrný. Následovalo jiné vyšetření jinde a výsledek byl diametrálně odlišný . Jsme ve 4 třídě třídní učitelka chválí tvrdí o něm že patří mezi ty nejlepší . Tak co si mám o takovým posudku od někoho takovýho myslet celkem neschopnost posouzení a nebo má pravdu a všichni i spolužáci ve třídě jsou po lobotomii a on je mezi slepými jednooký král

Pan doktor je ve své práci mistrem. Má k pacientovi vlídný přístup, spojený s vhodnými slovy, kterými umí podpořit. Umí skvěle komunikovat s rodiči i s dětmi. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Naší rodině velice pomohl, a to opravdu v obtížné životní situaci. A i nyní vím, že se na něj mohu v případě problému obrátit a jsem ráda, když se čas od času náhodně shledáme. Takových odborníků více! Děkuji!

Pan doktor je člověk čestný, lidský, nenahraditelný. Díky němu jsme ušli kus cesty a za svého syna mohu říct : MNOHOKRÁT DĚKUJI.