Nádražní 28, Plzeň
Soukromá interní ambulance (mapa)

Umístění: Soukromá interní ambulance

DOPORUČUJI . Pan doktor je velice ochotný, soucitný, odborně vysoce na výši, sleduje poslední novinky medicíny,jsem s ním velice spokojená. Nikam jinam bych se neobrátila. Miroslava Roupová

Velice příjemný lékař s širokými znalostmi, pečlivý a ohleduplný(k mým bolestem), důvěryhodný s upřímným zájmem o pacientovy potíže. Vřele doporučuji každému!

Tento lékař je super tzn.jednání s pacienty, obrovský odborný přehled, jeho vystupování a ordinace jsou vzorné!

Ivan Dobiáš

G

Pan doktror je obrovský profesionál, příjemný, vše Vám řádně vysvětlí, pomůže, poradí, vyřeší. Mě před 10 lety odhalil diabetes, moc si ho vážím. Léčím se u něj s vysokým tlakem, je pečlivý, nic nezanedbá. Vřele doporučuji všem. Mám k němu důvěru. VEGA

Pan doktor Prach je odborník, ke kterému mám plnou důvěru. Ještě jsem nezažila, že by byl nepříjemný a nikdy jsem neměla pocit, že bych obtěžovala. Souhlasím na 100% s předchozími názory, že kdykoli vyjde ochotně vstříc. Z jeho péče je jasné, že se zajímá o nové studie a trendy, které využívá ve své práci. Lucie Brázdová

je milý,ochotný,trochu neupravený,má moc hezkou a ochotnou sestřičku Simonku,kéž by takových bylo víc

Pana doktora mohu vřele doporučit.Je to opravdu profesionál,navštívila jsem ho celkem třikrát v průběhu asi pěti let.Vždy se snaží pacientovi pomoci od jeho problémů, doporučí léčbu a další postup. Odhalil i zdravotní problém, se kterým si dlouho nevěděli rady lékaři, ke kterým jsem docházela.Je milý, ochotný a máte pocit, že je to lékař,kterého neobtěžujete svojí přítomností a problémem.To se bohužel nedá říci o všech lékařích.Je pravda, že objednací lhůty jsou delší, ale co to značí?Víte jak se pozná ten správný lékař,kterému byste se měli svěřit do rukou? No přece, že má plnou čekárnu a dlouhé čekací lhůty!Hezký den.

Dobrý den,
byl jsem u tohoto lékaře léčen s hypertenzí. MUDr. Prach je zřejmě odborník na svém místě jak se zde píše a proto bych dal DOPORUČUJI, ale mám moc pacientů a tak nemá na všechny dostatek času jaký by pacienti potřebovali a myslím si i jaký by jim pan doktor chtěl dát.
Jen jedno negativum bych tomuto lékaři připsal a to, že se snaží léčit s minimem léčiv. Věřím, že ve většině případů je to dobrý postup se kterým bych souhlasil i já; ačkoli zrovna v mém případě bylo zvýšení dávky nutné - a proto bych "dal" NEDOPORUČUJI protože to v mém případě byl "trošku" hazard se životem. Nyní jsem pacientem primáře interny a s lékem navíc je můj stav mnohonásobně lepší.
V celku je tento lékař opravdu k doporučení, ale spíše dávám BEZ HODNOCENÍ.

Dnes, tj. v pátek 30.1., jsem byla u pana doktora poprvé. Nejen, že mi vyšel vstříc, a ačkoliv má ordinační hodiny od 7,30 mě objednal již na 6,40 kvůli mému zaměstnání, ale byl milý, ochotný, vstřícný. Vím, že se nedá po první návštěvě objektivně posoudit skutečná hodnota lékaře, tudíž hodnotím subjektivní pocity z člověka a z přístupu tohoto doktora k pacientovi, a ten nemohu hodnotit jinak, než jako nejlepší.
Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů.

Něco jako dr.Haus