Fakultní nemocnice Plzeň - Neurologická klinika
alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

V péči tohoto lékaře jsem po prodělané mrtvici již téměř 10 let a nemohu si stěžovat na nic. Profesionální, vstřícný, lidský,.......

Vážený pane doktore,17.8.2013 si můj otec na doporučení své praktické doktorky v obrovských bolestech zad zavolal sanitku,která ho odvezla k vám na oddělení do FN,kde jste mu arogantně a velmi neurvale vynadal,že si dovolil zavolat sanitku a poslal jste ho pěšky do Privamedu a ještě jste byl tak drzý,že jste mu řekl,kam by to zdravotnictví přišlo,kdyby si každý v takovémhle případě volal sanitku.Chci Vám sdělit,že můj otec,kterému je 58 let nikdy nezneužíval zdravotnictví a jeho nemoctnost do této doby byla nulová.Možná,že jste to zrovna vy,kdo těží a zneužívá tohle zdravotnictví. Měl by jste se stydět za svoje jednání! S pozdravem Bc.Kristlová

tento lekař mě operoval ucho ještě jako primář v Plzni na Borech a klobouk dolů - zatím je vše OK a už je to nejaky rok zpatky- děkuji