Interní oddělení, Nemocnice Frýdek-Místek
El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Podle mého dojmu a zkušenosti je pan doktor neerudovaný a bez zájmu o pacienta. Přišla jsem k němu kvůli trávicím problémům, které mi vznikly po operaci a velmi mi znepříjemňují život. Již při prvé návštěvě mi řekl, že pokud by věděl, co mi je, dostal by Nobelovu cenu. Provedli jsme odběr krve kvůli celiakii, výsledky (negativní) mi ale nebyl ochotný sdělit dříve než 2 měsíce po odběru. Navrhla jsem sama, zda možnou příčinou nemohou být pooperační srůsty, a řekl jen, že je to možné. Přítomná studentka medicíny mi sama navrhla, že se těmito problémy zabývají v Ostravě. Požádala jsem doktora o doporučení a on mi řekl, že ho nepotřebuji, takže jsem si ho musela zajít obstarat k praktické lékařce. Dále mi tvrdil, že mám už všechna vyšetření za sebou, přestože mě poslal pouze na MR - neměla jsem vůbec provedené ani sono, ani gastroskopii, a kolono víc než 2 roky staré (před operací). Na to vše mě objednali až v Ostravě, kde jsem se setkala s úplně jiným přístupem. A k dokreslení přístupu tohoto lékaře - přestože mu pracovní doba začíná ve 12.30, chodí z oběda podle mé zkušenosti až o 3/4 hodiny později a objednané pacienty nechává čekat.

Velice mily a sympaticky lekar, je videt, ze ma rad svou praci.Snad bude vice takových.Pacientka Jindra Vanova.

Velice přijemný lékař a především lidsky.Milý k pacientům a jeho pochopení k bolestem a nemocem lidí kteří k němu jdou s nadějí že mu tento charakterní a nadějný mladý lékař pomůže v jeho těžkostech.Přeji heský den pane doktore.Pacient Lubomír Foldyna,Morávka-Beskydy.

Je to velmi hodný doktor.Byla jsem u něho na gastroskopii v gastrocentru a všichni byli velice hodní a milí.