Jiří Platoš, gastroenterolog Frýdek-Místek

MUDr. Jiří Platoš

Gastroenterolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Interní oddělení, Nemocnice Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Podle mého dojmu a zkušenosti je pan doktor neerudovaný a bez zájmu o pacienta. Přišla jsem k němu kvůli trávicím problémům, které mi vznikly po operaci a velmi mi znepříjemňují život. Již při prvé návštěvě mi řekl, že pokud by věděl, co mi je, dostal by Nobelovu cenu. Provedli jsme odběr krve kvůli celiakii, výsledky (negativní) mi ale nebyl ochotný sdělit dříve než 2 měsíce po odběru. Navrhla jsem sama, zda možnou příčinou nemohou být pooperační srůsty, a řekl jen, že je to možné. Přítomná studentka medicíny mi sama navrhla, že se těmito problémy zabývají v Ostravě. Požádala jsem doktora o doporučení a on mi řekl, že ho nepotřebuji, takže jsem si ho musela zajít obstarat k praktické lékařce. Dále mi tvrdil, že mám už všechna vyšetření za sebou, přestože mě poslal pouze na MR - neměla jsem vůbec provedené ani sono, ani gastroskopii, a kolono víc než 2 roky staré (před operací). Na to vše mě objednali až v Ostravě, kde jsem se setkala s úplně jiným přístupem. A k dokreslení přístupu tohoto lékaře - přestože mu pracovní doba začíná ve 12.30, chodí z oběda podle mé zkušenosti až o 3/4 hodiny později a objednané pacienty nechává čekat.


J
Ověřeny pacient

Velice mily a sympaticky lekar, je videt, ze ma rad svou praci.Snad bude vice takových.Pacientka Jindra Vanova.


Velice přijemný lékař a především lidsky.Milý k pacientům a jeho pochopení k bolestem a nemocem lidí kteří k němu jdou s nadějí že mu tento charakterní a nadějný mladý lékař pomůže v jeho těžkostech.Přeji heský den pane doktore.Pacient Lubomír Foldyna,Morávka-Beskydy.


K

Je to velmi hodný doktor.Byla jsem u něho na gastroskopii v gastrocentru a všichni byli velice hodní a milí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti