Jiří Penc, ortoped Toužim

MUDr. Jiří Penc

Ortoped Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sídliště 424, Toužim
Ortopedická Ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická Ambulance Uraz

Jsem již několik let pacientkou pana doktora a nemohu si na něho v nejmenším stěžovat, několikrát mně operoval, děkuji že jste pane doktore!!


V
Ověřeny pacient

Chodím na ortopedii k panu doktorovi od měsíce říjen 2013 mám nález - rakovina v kosti a do dnešního dne čekám na výsledky. Myslím, že tímto tempem nebudu mít výsledky ani do konce ledna nebo února. Pan doktor nemumí rozlišit vážnost choroby. To zmanená rakovina mu asi nic neříká. Možná do konce ledna jeho rychlostí umřu. Něco jiného je léčit rakovinu v kostech a něco jiného je léčit výrůstek na noze nebo .... Nechoďte k němu i mojí známé musel dělat operaci kolene 2x. Toto je moje zkušenost. Žádanku mi měl na vyšetření vystavit do odd. CT a magnet. rezonance a pokaždé mi sestra vynadala, že buď žádanka nebyla vystavena nebo vždy bylo jeho vyjádření na žádance nepřesné tedy např.: uvedeno pouze výraz "noha" nebo "stehno". Tento doktor nemá žádnou praxi ve svém oboru a nerozlišuje uričté důležité podrobnosti (levá či pravá dolní končetina či odkud až kam se vyšetření bude dělat). Také neví, jak se toto vyšetření provádí, jelikož sestra tvrdí že s kontrastní látkou a doktor tvrdí že bez kontrastních látek a pak zas naopak. No kde to jsme!!!!! Sestra po provedení lékařského úkonu konstatovala, že výsledek bude hotový do týdne, za to MUDr. Penc tvrdí, že nejdříve až za další 3 týdny od posledního vyšetření (magnet. rez.) Tak v takovéto situaci by si snad mohl najít čas na vyjádření se k výsledkům a stanovení léčby (tím myslím, že i když má jiné soukromé praxe, ale já jsem stále jeho pacientem v nemocnici a spoléhám se na něj). Snad se mé onemocnění rakoviny v kostech nerozšíří dál a já ne.......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

rekl bych, ze pan doktor je malicko od rany, ale nikdy jsem si na nej nemohl stezovat. co bylo potreba se vzdy udelal a vse v nejlepsim poradku


H
Ověřeny pacient

Lékař, který si dovolí říct nezletilé holce při návštěvě ordinace ještě k tomu před jejím dědou..."To mám tak rád takový hysterky" po té, co jí bolestivě tahal vodu z kolene, přičemž věděl, že si již 2 měsíce stěžuje na velkou bolest v koleni, že nic nezabírá. On ani jeho úžasní kolegové z ortopedie v Karlových Varech nechtěli udělat po 3 x vznesené prosbě MR kolene. Prý je to zbytečné, stačí rentgen. Výsledek ...po 2 hospitalizacích v KV, kdy při první udělali holce artroskopii a poslali ji po týdnu domů s oteklým kolenem, ať jezdí doma na rotopedu, při druhé hospitalizaci jen koleno proplachovali a opět pustili domů. To celé se odehrálo během dvou měsíců, holka mezitím zhubla 10 kg a udělala se jí boule v třísle. Dle ortopedů v KV naprosto běžný jev. Odešli jsme sami ke známým do Plzně, tam odsud okamžitě převoz do MOtola na onkologii, kde nás pomalu seřvali, kde jsme s tím lítali, že je to průšvih, jasný zhoubný nádor v koleni. Kolotoč vyšetřění, biopsie...zdrcující diagnóza -chondrosarkom v koleni, metastaze v třísle a na plicích a zřejmě i na játrech. Prý jsme přišli pozdě, díky artroskopii se vše rychle zhoršilo, je to jeden z nejagresivnějších nádorů. Následek - vysoká amputace nohy, zdlouhavá léčba, psychická zátěž jak pro holku, tak pro celou rodinu. Nedá se vůbec popsat, jak to bylo strašný. Dle lékařů v Motole postup v krajské nemocnici v podstatě na žalobu. Nikdy jsme se k tomu neodhodlali, nechceme s ortopedií v KV nic mít, ani je už nikdy vidět, natož se s nimi tahat po soudech a celé si to znovu oživovat. Jsme šťastní, že dcera žije a že jsme se z toho všichni nezbláznili.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V pohodě týpek, není nevlídný na pacienty a svému rozumí.


pan doktor je skvely obcas je s nim i legrace,a predevsim je to doktor na svem miste


Ověřeny pacient

Doporučuji


Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti