Sam. ordinace PL, gynekologa
U Francouzů 1200/II, Třeboň

Umístění: Sam. ordinace PL, gynekologa Jiný

Z počátku jsem si myslela, že je pan doktor Pecha skvělý gynekolog. Postupem času jsem změnila názor. Stále se mu něco nelíbilo, neustále mě strašil a já nevěděla proč. Po otázkách nekomunikoval. Nechápu, proč to "něco" tedy dál neřešil. Dospělo to k tomu, že jsem po porodu raději přešla k paní doktorce v Praze, u které mi rok po porodu vyšlo CII, několik měsíců na to CIII, karcinom in situ, ihned mě poslala do centra onkologické prevence do Apolináře, kde mi dali za měsíc termín operace. Odstranili mi invazivní nádor... Nejsem si jista, zda by k tomuto došlo i v Třeboni. Pan doktor Pecha byl velice znepokojen, ikdyž jsem otěhotněla a opět mi neřekl důvod. Myslím si, že tam nějaký nález byl už před otěhotněním, neboť jsem musela chodit na prohlídky velmi často a on vždy jen nadával, ale dál to neřešil! Proto nedoporučuji. Teď mám paní doktorku, která je milá, hodná, vše mi vysvětlí a nic nezanedbá. Zcela odlišný přístup a kdo ví, možná mi právě ta změna lékaře zachránila život...

Umístění: Sam. ordinace PL, gynekologa Jiný

Pan doktor je skvělý, po odborné stránce perfektní, politické možná někomu připadá náladový, ale já jsem s ním nikdy neměla problém, naopak, je vtipný, vždy jsem se zasmála a sestřička je naprosto dokonalá. Díky panu doktorovi půjdu ráda na gyndu. V těhotenství naprosto úžasná péče, díky němu jsem vše dobře zvládla s úsměvem.

Dobrý den, pana doktora Pechu nedoporučuji a chystám se změnit lékaře. Jsem jeho pacientkou 5 let a vždycky mě překvapí jak dokáže být arogantní a nepříjemný, pokud se vyskytne jakýkoliv zdravotní problém. V těhotensví mě takové chování dokázalo dohnat až k zlzám. Svěřím se mu s nějakým problémem a on arogantně odsekne a vynadá Vám, jako by to byla Vaše vina. Je velice neosobní, člověka bere jako stroj který opravuje.

C

Ahoj znám pana doktora a opravdu je to úžasný doktor i já jsem byla velmi spokojená a tímto bych mu chtěla poděkovat za to že se mi narodila zdravá dcera i přesto že jsem měla nějaké problémy.Pane doktore moc vám děkuji.Zdraví Štěpánka Čadová

Moderně zařízená ordinace není zárukou kvalitní péče. Pan doktor je fajn jen pokud není nějaký problém. Chodila jsem k panu doktorovi téměř 15 let, takže na jeho náladovost jsem již byla zvyklá a dle mého názoru to při tomto hodnocení není až tak důležité. Podstatné je jen to, jestli je pan doktor opravdu člověkem na svém místě... Můj názor je, že není.... Bohužel jsem kvůli němu zažila několik bezesných nocí a několik měsíců strachu. Navštívila jsem několik odborníků, kteří mi zdělili, že přicházím pozdě a že mě k nim měl pan doktor poslat dříve. Všechny ty přístroje v ordinaci a certifikáty na zdi v čekárně nejsou zárukou správné diagnostiky. Abych to uzavřela, tak nakonec to všechno dobře dopadlo, ale rozhodně to není zásluha pana doktora. V mé rodině nejsem jediná, kdo má s panem doktorem špatnou zkušenost. Ještě štěstí, že jsou lékaři, kteří jsou úplným opakem pana doktora Pechy...lékaři, kteří problémy řeší a neignorují.

S panem Dr. nemám žádný problém... Odnosili jsme spolu 2 zdravé děti a nikdy na mne nebyl nepříjemný, sprostý a ani arogantní... A příspěvek mu klidně dám, protože si jej zaslouží... Vždycky mi poradil a vyhověl... Některé názory mě zaráží...

S panem doktorem Pechou jsem byla celkem spokojena do té doby, než se u mě vyskytly nějaké problémy. Většinou mi sám od sebe nic nevysvětlil, až když jsem se sama začala vyptávat a to se ještě většinou urazil, když jsem řekla, že jsem se dočetla to a to... Neřešil ani, že jsem po dvou letech snažení nemohla otěhotnět. Až když jsem řekla, že už bych s tím opravdu chtěla začít něco dělat, tak mě poslal rovnou na laparoskopii, jinak celou dobu říkal, že mám ještě čas (a to je mi 30 let!). Musím ale moc pochválit sestřičku, kterou má v ordinaci (v ČB). Vždy na mě byla velice milá a jeho jednoslovné odpovědi se mi vždy snažila přeložit do laického jazyka.

Pan doktor Pecha je vynikající, chápavý gynekolog, který si vždy na každého najde čas. Je to člověk na správném místě!!!

Reakce na příspěvek paní Šulcové a pana Šulce:

Jsem pacientka p. doktora Pechy a mohu říci, že jsem se s lepším doktorem nesetkala. To, co se zde píše nechápu, je to jako davové šílenství. Někdo něco napíše a druhý se přidá.

Je všeobecně známo, že tato diagnóza paní Šulcové je způsobena mimo jiné i častým střídáním sexuálních partnerů. Zrovna paní Šulcová by si měla zamést před svým prahem. Nemůže přece za svou diagnózu obviňovat lékaře. To by mohl každý, např. i kuřák, který onemocní rakovinou plic.

Pan doktor Pecha je lékař na svém místě a myslím, že každý rozumný a inteligentní člověk by to měl pochopit.

Panu doktorovi přeji hodně sil a pevné nervy v tomto zmateném společenství jednoduchých lidí.

Je mi 36 let, mám 2 děti a k MUDr. Pechovi jsem chodila cca 13 let. Víceméně jsem byla bez vážnějších problémů a pokud nějaký problém nastal, vždy jsem mu to oznámila, ale nikdy to nebylo dle MUDr. Pechy nic vážného. Od srpna jsem začala krvácet i mimo cyklus. Okamžitě jsem se objednala na kontrolu, při které mi byla změněna antikoncepce a na ultrazvuku se ukázala malá cysta, která do týdne praskla. Od té doby jsem začala mít velké bolesti, které se stupňovali. Bez silných léků na bolest jsem nedokázala fungovat a krvácení se také nazastavilo. Prodělala jsem další vyšetření břicha a vrátila se opět k MUDr. Pechovi a ten mi sdělil, že by mě mohl eventuelně poslat na další vyšetření, ale dle jeho názoru je to zbytečné, jelikož jsem NAPROSTO ZDRAVÁ! Cítila jsem z něj, že už ho začínám otravovat! Bolesti i krvácení přetrvávaly, tak jsem se rozhodla vyhledat jiného gynekologa(MUDr.Miloš Veleminský). Po vyšetření a vyslechnutí mých problémů mě okamžitě poslal do nemocnice na biopsyi děložního čípku + případnou laparoskopii kvůli bolestem. Výsledek je ten, že mi diagnostikovali zhoubný nádor na děložním čípku, který už mám cca 1rok. Čeká mě ozařování a chemoterapie a vše "díky" MUDr. Pechovi, který mi evidentně vše zanedbal!!! Chodila jsem poctivě na všechny kontroly, sdělovala veškeré problémy a toto je výsledek. Naštěstí jsem měla stále bolesti, protože kdybych je neměla, tak žiju dál v iluzi, že jsem naprosto zdravá a ani nechci domýšlet, jak to mohlo dopadnout.. Né vždy je luxusně vybavená ordinace zárukou kvality! Daleko důležitější je, jak Vám lékař naslouchá, kolik času Vám věnuje a jestli tuhle práci dělá kvůli penězům nebo proto, že chce pomáhat. Mimochodem v nemocnici jsem nebyla jediná pacientka MUDr. Pechy.