MUDr. Jiří Pavlásek

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
U Kostela 5, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Bohuzel take nemohu souhlasit s velmi pozitivnim hodnocenim, ktere se tu vesmes objevuje. Je to mozna tim, ze jsem mladsi rocnik narozeni a ocekavam jiny pristup. Za prve je pan doktor opravdu velmi indiskretni a bavi se s vami jako kdybyste neumeli do peti pocitat, snazi se vnutit svuj nazor, napr. co se tyka hormonalni antikoncepce a rekla bych, ze se uz moc nezajima o nove trendy. Myslim si, ze vek uz zde hraje velkou roli. Ja jsem nastesti nikdy neresila zadny zdravotni problem, ale uz jsem slysela od nekolika lidi, ze jim pan doktor nepomohl a jejich problem se snazil bagatelizovat. Ja jsem s nim resila nitrodelozni telisko, jako jeste nerodicka a vehementne se tomu branil, ackoli je to jiz bezna praxe....

Pred 22 lety me pan doktor privedl na svet za velmi stizenych podminek. Prezily jsme ja i mama, ac to bylo o fous a dodnes na to vzpomina skoro vzdy kdyz se vidime. Zrejme prave diky tomu jsme jako rodina - jmenoval se na meho strycka

já jsem panu doktorovi taky moc vděčná, opravdu je to odborník na svém místě.Jen se bojím, aby se mu nechtělo náhodou s ordinováním skončit.

K panu doktorovi chodím od své první návštěvy už víc jak 15 let. Je super, milý, jemný, pečlivý a starostlivý. To samé platí o jeho dceři (sestřičce). Chodím tam moc ráda, je to takové klidné domácí prostředí. Před pár lety jsme se přestěhovali do Vratislavic a s prvním těhotenstvím jsem pořád dojížděla do Mšena. Stálo mi to zato. Teď u druhého těhu to s malou roční holčičkou už nezvládáme, a tak musím řešit doktora v Liberci. Vůbec se mi ale nechce a moc mě to mrzí. Pane doktore, díky za všechno.

Pan doktor mě ošetřuje od mých 18 let, dnes je mi 45, mám dvě zdravé dospělé děti. za celá ta léta si nemohu stěžovat vůbec na nic, vždy měl o moje potíže zájem a zcela profesionální snahu pomoci. Kromě toho mi naprosto vyhovuje jeho lidský přístup, dokáže vše vysvětlit tak, že vím, o co jde a i nepříznivé zprávy sděluje tak, že je lze přijmout. Panu doktorovi děkuji.

Pan Pavlásek je velice super, a to mi je teprve 19, spousta holek se stydí, což muj případ není, ale on to s nima umí, ony se bát přestanou a klidně s emu svěří :)) Vždy si s ním ráda popovídám, a dokonce už si s ním popovídal i můj přítel když jsem byla nemocná :))))) \chodíme k němu celá rodina a moje sestra nedávno porodila zdravou holčičku, a dokonce byla příkladná mamina!:D

Chodila jsem dříve na gynekologii do Bižuterie.
Když jsem přišla k panu doktorovi Pavláskovi, začala jsem si připadat jako člověk. Konečně mi někdo vysvětlil, co mi je. Co s tím bude dělat, jak je to možné řešit. Je pravda, že případy pacientem řeší trušku hlučněji, ale myslím, že to vůbec není na škodu.
Záleží vlastně jen na povaze pacienta, zda je schopen unést otevřené jednání a přijmout i to, že to uslyší i pacientka, která se v kabince připravuje.
Mnohokrát jsem slyšela, co se v ordinace říká, ale nikdy to nebylo nic nepatřičného a během pár dní jsem na vše zapomněla. Vždyť každý máme svých problémů spousty.
Nikdy jsem nebyla odmítnuta. Pana doktora chválím.
Když měl dovolenou a já jsem měla problém, vyzkoušela jsem i ordinaci zastupující (nebudu jmenovat), jejich jednání bylo sice diskrétnější, ale
zaplatila jsem za všechny úkony a mnohem více, o výsledky vyšetření jsem musela několikrát žádat, vše na dlouhé lokty, až jsem to nakonec vzdala.
Pana doktora nevyměním.
Zdenka

Jelikož jsem se často stěhovala, mohu srovnávat. Panu doktorovi není co vytknout, nedramatizuje kdejakou banalitu, věnuje se pacientce opravdu víc než-li dost a alespoň já jsem nadmíru spokojená, že vnáší do člověka jenom pohodu, a že nejsem bez zdr.problémů.
Obzvlášť nyní tento přístup oceňuji mnohem více, když neustále poslouchám jak dceru, tak i mamku, které chodí k p. doktorce v Palackého ulici, která prostě neví a posílá je na vyšetření jinam, nikdy nevyšetří vše najednou, hovoří neurčitě a já doma poslouchám jak jim určitě něco je, že umřou, určitě je to vážné - a já z té doktorky budu mít infarkt, a to jsem ji nikdy neviděla.
Kdežto u pana doktora Pavláska klid a pohoda a to je přesně to, co by člověk měl dostat.
A vy nespokojenci by jste měli přejít k oné zmiňované p. doktorce. Nebojte, bere stále.

Je to moj fajn doktor ktorý sa snaží ako može....JE to dobrý človek so srdiečkom na správnom mieste..Vždy povie na rovinu čo si myslí..

chodim jiz nekolik let p.doktor.odrodil mi syna jsem velice spokojena a doporučuji simičkova