Lesní 511, Třinec
Odborný lékař plastická chirurgie (mapa)

12.12.2016- operace hornich vicek. Operace nebolestiva, MuDr. Palkovsky velmi prijemny,vse podrobne vysvetlil, sestricky- zlaticka.S vysledkem jsem nadmiru spokojena!!! Stav po operaci a hojeni v naprostem poradku.Vrele doporucuji,velke DIKY, Ciencialova M.

Pana doktora, jeho přístup i výsledný efekt jeho práce mohu jen doporučit. Nemám výhrady. Personál je velmi vstřícný a příjemný, ochotný vždy vyhovět.

Naprostá spokojenost. Byla jsem u pana doktora s nosem a jak s operací tak s přístupem jsem naprosto spokojená.

Skvělý přístup k pacientovi. Výborný operatér.

Skvělý přístup k pacientovi. Výborný operatér.