Ponávka 2/185, Brno
Endokrinologická ambulance

Umístění: Endokrinologická ambulance Hypertyreóza

Pana doktora jsem našla zde a na základě kladných recenzí jsem k němu přešla. Byl takový chladný, ale zase nebyl nijak zlý nebo arogantní. Byla jsem do určité doby spokojená. Co se mi hodně nelíbilo bylo to, že mě od jedné návštěvy neustále nutil jít na operaci, že než budu chtít otěhotnět, okamžitě vyoperujeme štítnici atd. tenhle přístup lékařů opravdu "miluji," protože odebrání orgánu je naprosto poslední řešení, když už nic jiného opravdu nejde dělat a přítomný orgán člověka ohrožuje, což nebyl můj případ. Navíc při léčbě mi bylo permanentně špatně, stačila minimální zátěž a už jsem kolabovala, takže nemám zapotřebí být na takové léky odkázaná doživotně. Léky jsem si před rokem vysadila sama a je mi mnohem lépe. Nemám zájem se zde "léčit" dál takovýmto způsobem, je to podle mě o penězích a dlouhodobém užívání nesmyslných léků, ne o pacientech a jejich VYLÉČENÍ. Pan doktor tím ztratil mou důvěru.

Výborný odborník

velmi dobrý odborník a lékař

Velmi pečlivý pak doktor.

Pan doktor Mertl není můj první endokrinolog. Po předchozích dlouholetých zkušenostech v jiných ordinacích jsem byla docela mile překvapená. Pan doktor je pečlivý, udělá důkladné vyšetření, vše dobře vysvětlí. Sestřička je také velmi vstřícná a milá. Najde se i téma k zasmání. Poprvé v životě nebudu chodit na endokrinologii s odporem a obavami z arogance a urážek. Perfektní!!! Doporučuji :o)

Velmi pečlivý, hodný, zatím dobrý :-)

Není pravda, že by pan doktor nepřijímal na doporučení, aspoň podle mých zkušeností vím, že závažné případy berou. Je to výborný lékař a jak již bylo řečeno má dobrý systém v objednávání pacientů, je dobré když člověk nemusí čekat půl dne na kontrolu.

Chodím k panu doktorovi už dlouho a jsem s ním velmi spokojená. Má taktní a vstřícný vztah k pacientům, v ordinaci nikdy dlouho nečekám, všechno je bezvad ně zorganizované a je vynikající i jako odborník.
Jitka Havelková

Pan doktor mi připadá precizní, myslím, že svému oboru určitě rozumí. Pravdou je, že si s ním člověk nepopovídá, ale od toho tam přece nechodíme, na to jsou "pavlače" a hospůdky. Sestřička je velmi milá a ochotná, takže dle mého názoru skvěle sehraná dvojka. To, že neberou nové pacienty bude zřejmě dáno tím, že mají určitou ordinační dobu a už tak spoustu pacientů.

Pan doktor Mertl by mohl být vzorem pro všechny lékaře v perfekním objednávacím řádu. Ještě se mi nestalo abych když jsem byla objednaná nějak dlouho čekala. Těžko se trhám z práce a toto je pro mě důležité a hrozně mě právě toto čekání u jiných lékařů strašně štve. Navíc má velice milou sestřičku.
Jsem moc ráda že mám alespoň jednoho pana doktora,který bere lidi na čas na který se objednali.. :-)