Endokrinologická ambulance
Ponávka 2/185, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Endokrinologická ambulance Jiný

Pan doktor Mertl je jistě odborník na svém místě, avšak lidskosti moc nepobral. Profesionalitu ztrácí kvůli nevybíravým poznámkám, "žertíkům" a také zároveň naopak kvůli chladnému až arogantnímu přístupu. Připadalo mi, jako by měl averzi k tlustým lidem a jako by se mě až skoro štítil dotknout (a to nejsem stará ani nechutně obézní). Když se mi přihodila nenadálá událost a nemohla jsem se dostavit na sjednaný termín (s předstihem jsem o tom informovala), další termín byl až za půl roku. Jinak je systém objednávání precizní, jelikož jsem vždy šla do ordinace na sjednaný čas (max +10 minut). Vyšetří a předepíše léky skvěle, ale dost možná vás u toho necitlivě zdiskredituje. Pro mě již nikdy, děkuji.

Umístění: Endokrinologická ambulance Jiný

Nutí lidi nechat si vyoperovat štítnou žlázu, i když to není nutné. Za zavřenými dveřmi vyvolává strach, vyhrožuje, vydírá.

Umístění: Endokrinologická ambulance Hypertyreóza

Pana doktora jsem našla zde a na základě kladných recenzí jsem k němu přešla. Byl takový chladný, ale zase nebyl nijak zlý nebo arogantní. Byla jsem do určité doby spokojená. Co se mi hodně nelíbilo bylo to, že mě od jedné návštěvy neustále nutil jít na operaci, že než budu chtít otěhotnět, okamžitě vyoperujeme štítnici atd. tenhle přístup lékařů opravdu "miluji," protože odebrání orgánu je naprosto poslední řešení, když už nic jiného opravdu nejde dělat a přítomný orgán člověka ohrožuje, což nebyl můj případ. Navíc při léčbě mi bylo permanentně špatně, stačila minimální zátěž a už jsem kolabovala, takže nemám zapotřebí být na takové léky odkázaná doživotně. Léky jsem si před rokem vysadila sama a je mi mnohem lépe. Nemám zájem se zde "léčit" dál takovýmto způsobem, je to podle mě o penězích a dlouhodobém užívání nesmyslných léků, ne o pacientech a jejich VYLÉČENÍ. Pan doktor tím ztratil mou důvěru.

Výborný odborník

velmi dobrý odborník a lékař

Velmi pečlivý pak doktor.

Pan doktor Mertl není můj první endokrinolog. Po předchozích dlouholetých zkušenostech v jiných ordinacích jsem byla docela mile překvapená. Pan doktor je pečlivý, udělá důkladné vyšetření, vše dobře vysvětlí. Sestřička je také velmi vstřícná a milá. Najde se i téma k zasmání. Poprvé v životě nebudu chodit na endokrinologii s odporem a obavami z arogance a urážek. Perfektní!!! Doporučuji :o)

Velmi pečlivý, hodný, zatím dobrý :-)

Není pravda, že by pan doktor nepřijímal na doporučení, aspoň podle mých zkušeností vím, že závažné případy berou. Je to výborný lékař a jak již bylo řečeno má dobrý systém v objednávání pacientů, je dobré když člověk nemusí čekat půl dne na kontrolu.

Chodím k panu doktorovi už dlouho a jsem s ním velmi spokojená. Má taktní a vstřícný vztah k pacientům, v ordinaci nikdy dlouho nečekám, všechno je bezvad ně zorganizované a je vynikající i jako odborník.
Jitka Havelková