Otázky a odpovědi

Adresy

• Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

Edvarda Beneše 1128/13
    305 99 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Výborný lékař, skromný a přitom ve svém oboru jednička.Moc děkuji za vyléčení mých potíží a přeji hodně spokojených pacientů.

• Vynikající doktor, který opravdovým odborníkem.

• Velice příjemný pan doktor, který s Vámi probere problém, sem tam prohodí nějaký vtípek pro zlehčení situace a nekouká se na Vás spatra (tak jako to umí např. doktorka Petrášová z tachovské polikliniky).
    Je vidět, že své práci opravdu rozumí, je to profesionál na svém místě. Poradí a léčba i funguje. Čekací doba je oproti takové IV. poliklinice na Doubravce vynikající (zhruba 10-15 minut na jednoho pacienta). Přišli jsme i neobjednaní a přesto nás v pátek odpoledne ještě přijali na ošetření, což jsme jinde nezažili.
    Vřele doporučuji :)
    (spokojená pacientka)

• vynikající lékař.Přišla jsem k němu po neúspěšném a neskutečně bolestivém odstraňování bradavic od jiné lékařky.Pan doktor mi je po pár návštěvách šetrně a definitivně odstranil.Přístup,chování a péče jak pana doktora,tak jeho sestřičky je zkrátka na jedničku :-).

• Výborný a pečlivý doktor, vždy se snaží vyjít vstříc a na zdraví pacienta mu opravdu záleží. Mohu jen doporučit!

• Vynikající kožař.Léčí moji dceru a atopickým eksémem od jejích 3 měsíců. Nyní je jí 16 let. Je velice pečlivý a příjemný. Doporučuji. Nedáme na něj dopustit!!

• Je výborný, lidský. Stačí jen, když čekáte ve frontě u příjmu a slyšíte lidi před Vámi, jak prosí, aby mohli jít k panu Maškovi... Opravdu se snaží a na jeho práci je vidět, že ji má rád a dělá ji s láskou. Takových by mělo být víc. Vřele doporučuji.

• Pan doktor je velmi pečlivý a pokud se léčba nedaří, je na něm vidět zklamání. Velice hodný člověk s citem pro práci, kterou dělá. Vřele doporučuji.

• Velmi pečlivý a svědomitý lékař.Léčí celou naší rodinu.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online