Adresa

Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22
Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22 Jiný

Moc děkuji za lidský, obětavý a ochotný přístup .S takovýmto postojem jsem se u lékaře dlouho nesetkala.

Š
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22 Jiný

Před 30-ti roky vyléčil atypický ekzém mé dcery, s kterým si lékaři v Rokycanech nevěděli rady. Od té doby k jinému doktorovi nechodím já, ani celá rodina. Prostě vynikající lékař.

I
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22 Jiný

Jsem ráda, že jsem mohla mít tu čest a léčil mne pan doktor Mašek, jak před osmi lety s růží v obličeji, tak po letech s rosaelou .


N
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22 Jiný

Bohužel, musím souhlasit s názory se špatnou zkušeností uvedené níže. Pan dr. Mašek byl nepříjemný, při vchodu do ordinace hledal jakousi knihu a vůbec mi pár minut nevěnoval pozornost... Na některá znaménka se ani nepodíval či jen mávl rukou - "to je dobrý". Celou situaci zachraňoval zdravotní bratr pan František, který je vždy velmi milý, usměvavý a ochotný. Škoda, že právě on není lékař.


T
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

Asi jsem byl u někoho jiného, než je zde popisováno... rozhodně není příjemný. Choval se vysloveně neslušně (eufemicky řečeno). Nevím jestli je geniální na diagnózu pohledem jedním okem, protože mě nenechal doříci ani dvě věty. Jeho odborné kvality už neposoudím, protože podruhé určitě nepřijdu! Není mi dvacet, aby se mnou někdo jednal jak s malým klukem.


Š
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

No že by byl p. Mašek nějak příjemný či sympatický, jak se zde dočítám, toho jsem si nějak nevšiml. Velmi odměřeně se na kožní útvar podíval s pohledem, že ho hrozně obtěžuji.


Ověřený profil

Výborný lékař, skromný a přitom ve svém oboru jednička.Moc děkuji za vyléčení mých potíží a přeji hodně spokojených pacientů.


A
Ověřený profil

Vynikající doktor, který opravdovým odborníkem.


Velice příjemný pan doktor, který s Vámi probere problém, sem tam prohodí nějaký vtípek pro zlehčení situace a nekouká se na Vás spatra (tak jako to umí např. doktorka Petrášová z tachovské polikliniky).
Je vidět, že své práci opravdu rozumí, je to profesionál na svém místě. Poradí a léčba i funguje. Čekací doba je oproti takové IV. poliklinice na Doubravce vynikající (zhruba 10-15 minut na jednoho pacienta). Přišli jsme i neobjednaní a přesto nás v pátek odpoledne ještě přijali na ošetření, což jsme jinde nezažili.
Vřele doporučuji :)
(spokojená pacientka)


Ověřený profil

vynikající lékař.Přišla jsem k němu po neúspěšném a neskutečně bolestivém odstraňování bradavic od jiné lékařky.Pan doktor mi je po pár návštěvách šetrně a definitivně odstranil.Přístup,chování a péče jak pana doktora,tak jeho sestřičky je zkrátka na jedničku :-).


Došlo k chybě, zkuste to znovu