Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22 Jiný

Bohužel, musím souhlasit s názory se špatnou zkušeností uvedené níže. Pan dr. Mašek byl nepříjemný, při vchodu do ordinace hledal jakousi knihu a vůbec mi pár minut nevěnoval pozornost... Na některá znaménka se ani nepodíval či jen mávl rukou - "to je dobrý". Celou situaci zachraňoval zdravotní bratr pan František, který je vždy velmi milý, usměvavý a ochotný. Škoda, že právě on není lékař.

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

Asi jsem byl u někoho jiného, než je zde popisováno... rozhodně není příjemný. Choval se vysloveně neslušně (eufemicky řečeno). Nevím jestli je geniální na diagnózu pohledem jedním okem, protože mě nenechal doříci ani dvě věty. Jeho odborné kvality už neposoudím, protože podruhé určitě nepřijdu! Není mi dvacet, aby se mnou někdo jednal jak s malým klukem.

Š
Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

No že by byl p. Mašek nějak příjemný či sympatický, jak se zde dočítám, toho jsem si nějak nevšiml. Velmi odměřeně se na kožní útvar podíval s pohledem, že ho hrozně obtěžuji.

Výborný lékař, skromný a přitom ve svém oboru jednička.Moc děkuji za vyléčení mých potíží a přeji hodně spokojených pacientů.

Vynikající doktor, který opravdovým odborníkem.

Velice příjemný pan doktor, který s Vámi probere problém, sem tam prohodí nějaký vtípek pro zlehčení situace a nekouká se na Vás spatra (tak jako to umí např. doktorka Petrášová z tachovské polikliniky).
Je vidět, že své práci opravdu rozumí, je to profesionál na svém místě. Poradí a léčba i funguje. Čekací doba je oproti takové IV. poliklinice na Doubravce vynikající (zhruba 10-15 minut na jednoho pacienta). Přišli jsme i neobjednaní a přesto nás v pátek odpoledne ještě přijali na ošetření, což jsme jinde nezažili.
Vřele doporučuji :)
(spokojená pacientka)

vynikající lékař.Přišla jsem k němu po neúspěšném a neskutečně bolestivém odstraňování bradavic od jiné lékařky.Pan doktor mi je po pár návštěvách šetrně a definitivně odstranil.Přístup,chování a péče jak pana doktora,tak jeho sestřičky je zkrátka na jedničku :-).

Výborný a pečlivý doktor, vždy se snaží vyjít vstříc a na zdraví pacienta mu opravdu záleží. Mohu jen doporučit!

Vynikající kožař.Léčí moji dceru a atopickým eksémem od jejích 3 měsíců. Nyní je jí 16 let. Je velice pečlivý a příjemný. Doporučuji. Nedáme na něj dopustit!!

Je výborný, lidský. Stačí jen, když čekáte ve frontě u příjmu a slyšíte lidi před Vámi, jak prosí, aby mohli jít k panu Maškovi... Opravdu se snaží a na jeho práci je vidět, že ji má rád a dělá ji s láskou. Takových by mělo být víc. Vřele doporučuji.