Odborný lékař ortopedie
Marušky Kudeříkové 1559/1a, Havířov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Jedním slovem velká tragédie. Déle než vyšetření kotníku s kterým jsem tam přišel, trvaly otázky typu, proč jsem nebyl na operaci kolene u nich, proč si nejdu s kotníkem za doktorem, který mi operoval koleno, proč když jsem z Orlové jezdím do Havířova, a proč sebou nemám dokumenty o operaci kolene. No hrůza a děs, už vím proč byla čekárna prázdná. Nikdy více a třešnička na závěr a to jsem zažil poprvé. Pan doktor mi provedl prohlídku kotníku, aniž by u toho řekl jediné slovo poté mě hned poslal do čekárny a výsledek mi oznámila sestra v čekárně. Hrůza, opravdu jděte asi kamkoliv jinam, vše už musí být lepší.

Pan doktor je pár let po vážné operaci srdce a páteře. Vypadalo to, že bude muset odejít z práce. Toto se nestalo, protože za ním chodily staré babičky, které ho takřka na kolenou prosily, aby neodcházel. Znám mnoho lidí, kteří mu děkují za záchranu před jinými doktory. Jeho humor je svérázný, ale stačí si na něj zvyknout nebo ho alespoň akceptovat. Slečnám a dámám, které chodí v podpatcích (nejlépe s nadváhou) vzkazuji, zamyslete se. A všem ženám, které přijdou k doktorovi v nevhodném spodním prádle to samé. Copak Vás maminky neučily, jak se chodí k panu doktorovi? K tomu jestli by měl jít do důchodu říkám pouze jediné: jeho šéf si ho nevybral jen tak. Pana doktora obdivuji, chodí 3x týdně na dialýzu a i tak je schopen chodit do práce. Víc takových pro fungující stát.

Uznávám, že pan doktor Mareš má velmi zvláštní připomínky i hůmor. Ale to neznamená, že je až tak hrozný ortoped. Četla jsem zde spoustu negativů, které mi naháněli hrůzu. Ale řekl mi podstatnou věc a ví, co mluví, i když to tak nevypadá, nebo měl již někdo špatné zkušenosti. Já zatím tu špatnou zkušenost nemám. Ale asi si s ním ne každý sedne, jelikož je jako doktor House, spousta lidí ho pošle do prd... bo jeho chování není v určitých situacích na místě, ale já si nestěžuji.

je to postrach okolí :D Za trest opravdu... taky nechápu, jak tento člověk může navzdory tak velké kritiky ze všech stran ještě ordinovat!!!

K panu doktorovi jsem chodila s dětmi,nyní se sebou.Vždy nás ošetřil,poradil,jeho humor nám pomohl překonat někdy nepříjemné ošetření např.punkci.Naposled jsem u něho byla s ramenem, pomohl mi hodně hned poprvé .Po injekci do ramene jsem se cítila o hodně líp. Byly pak ještě 3 ale dosud jsem bez potíží a je to 5 let.

velmi dobry ortoped

Mareš sám o sobě už je osmdesátiletý doktor,který v Havířově působil v době kdy hluboký komunismus hlodal náš stát.Není špatný doktor,je vynikající diagnostik,ale je mu už fuk vše,protože je za vodou a nemusí se snažit a spíš působí setrvačností.Chodila jsem také k němu s dcerou a musím říct,že ji dal nožičky dohromady a jeho vtípky?To je fakt někdy dost nepříjemné,ale já mu odpověděla stejně a byl klid.
Ale ženské ruku na srdce vždyť on má pravdu.Příjde mu tam ženská s bolesti zad a příjde na takových jehlách,že se nedivím,že vyletí.Nebo miminka,která nechodí už je obutá do tvrdých bot?Má pravdu,když vám na to něco řekne,to zase buďte trošku upřimné.......a nadváha?Každý ví,že nadváha(taky ji mám)je na zdraví to nejhorší,takže operovat bych se od něj nedala,ale diagnostik je dobrý.Ale souhlasím s tím,že slabší povahy to u něj asi moc nedávají.......

k panu lékaři chodím,co dodat,bojím se ho nebo spíše jejho vtípků,ale vždy pomůže,sice na chvíli,ale jo.Možná si to jen namlouvám,každopádně zkusím dalšího lékařeDodnes nevím,co mi je,bolí mě kýčel.Mám špatné rodiče a budu to mít až do smrti,to jsem zvědavá,jak to vydržím ještě 25 let,než půjdu do důchodu

Před několika léty jsem se s dr.Marešem setkal a dodnes na něho nemohu zapomenout.Měl posoudit můj zdravotní stav pro odváděcí komisi na vojenskou presenční službu.Jeho první slova po vstupu do ordinace byla:Simulant, nechce se ti na vojnu,budeš odveden.Bez žádné prohlídky a s jeho již známým vulgarismem ,odchod" jsem byl zdravý jak řepa.V 8.letech jsem prodělal operaci kyčelního kloubu s nahradou krčku a byl jsem upozorněn,že v budoucnu můžu mít komplikace.Ve škole a v zaměstnání jsem musel mít omezení.Nemohl jsem provozovat sport.č.a práce zatěžující kyčel.Po několika dnech příjmače na vojně jsem začal mít bolesti a byl jsem odvezen do vojenské nemocnice v Brně a po několika dnech propuštěn s vystavením modré knížky.Při vyšetření v Brně se divili,že jsem byl s touto nemoci odveden a co to tam máme za voly.(Je to hodnocení na Vás p.Mareš slovy vyšetřujících.)Divím se,že ještě dodnes provozuje s.praxi.Doporučuji,běžte do důchodu a zpytujte svědomí.

Při vyšetření mojí dcery bylo jí 6 jí bral několikrát vodu z kolene dcera plakala.Pán doktor mí řekl že by zasloužila rákoskou.Po několika letech mi vyskočilo rameno a pán doktor mi do ramene dával injekci.Když jsem nevydala ani hlásku abych taky nedostala rákoskou mně seřval že tam ležím jak by mi mazal chleba s máslem .Tak si potom vyberte.