Vodní 636, Vítkov
Odborný lékař ortopedie, traumatologie, ultrasonografie pohybového ústrojí, sportovní medicína

Náměstí Slezského odboje 3, Opava

Jediný dr který mi uměl vysvětlit co se mnou při operaci budou dělat. Super předoperační i pooperační přístup.

Pan doktor Lubojacký již léčil několik mých rodinných příslušníků, musím jen pochválit - přesnou diagnózu, lidský přístup a také pooperační a následnou péči. Kéž by bylo takových odborníků více. Mohu jen doporučit a pochválit, Bolfová Marie.

Operatér alespoń dlé mé zkušenosti odborník,ale chybí mu lepší přístup k pacientum-arogantní.5let jsem byl dle jeho názoru simulant co potřebuje přidat pohybu a najednou rychlá operace kyčle v 44letech-kde se stala chyba???(((

Skvělý lékař,odborník na svém místě a příjemný člověk s lidským přístupem k pacientovi...

Neměnila bych ani za milion,neznám lepšího lékaře !!!!

Na můj problém s kyčlí mi odvětil,že se s tím nedá nic jiného dělat,než čekat v bolestech až se mi rozpadne a pak tam dáme umělou náhradu. Vyhledala jsem jiného lékaře a jde to i jinak než čekat v bolestech. Nedoporučuju jako lékaře!

Již léta,co do odbornosti a i přístupu po zákrocích či následné rehabilitaci neznám lepšího!! Zeman Jiří

Pan doktor je milý a příjemný lékař,při mých problémech s kolenem mně řádně vyšetřil a doporučil řešení ikdyž bylo operační.Operoval mně a moc mu děkuji.Martina

je mi 18 a od malička mne trápila kolena ,chodila jsem k mnoha lékářům a všichni mi řekli že si vymýšlím , až mne otec poslal k Panu Lubojackému, který to teprve začal řešit poslal mne na RTG a zjistil nějaké úlomky , které mi ničí koleno...jsem bez mála půl roku po operaci a jsem spokojena , co nejdříve půjdu i na to druhé, lepšího lékaře neznám.

Mimo to všechno otci zachránil ruku !!!

Operoval mne a je to super doktor.RM