Vodní 636, Vítkov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Náměstí Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie, traumatologie, ultrasonografie pohybového ústrojí, sportovní medicína Jiný

Přišla jsem k němu s bolestmi ramen. Rehabilitace a obstřiky byly k ničemu a bolesti byly stále větší. Ruce už jsem bez bolesti nezvedla ani k prsům a nad prsa či vztyčit , to jsem nedokázala vůbec! Udělal mi ASK pravého ramene čili výbrus výrůstku v pravém ramenním kloubu. Po této operaci a rehabilitaci žádné zlepšení, spíše naopak bolesti se zvyšovaly a léky na bolest vůbec neučinkovaly. 24 hodin bolesti bez přestání. Jela jsem k němu co tedy dále když tato operace napomohla ba naopak! Neudělal žádné po operační rentgeny ani magnetickou rezonanci , pouze sono a řekl , že nemá co by pro mě mohl udělat a že reoperace v žádnem případě nepomůž! A druhé rameno tím pádem už léčit nebude, že je to zbytečné! Abych si zašla za posudkovým lékařem ten rozhodne(jako by posudkový léčil!)! Navštívila jsem další 2 ortopédy bohužel taky k ničemu , a ten jeden mě vyloženě poslal na centrum bolesti , aby mě nadopovali opiaty a já dala pokoj! Bohužel či bohudík mi léky od bolesti nepomáhají a opiáty ty už vůbec nesnesu ani v minimálních dávkách! takže jsem si našla 4 ortopéda a ten je pro mě, jak se říká díky bohu výhra v loterii! Ten mi konečně vše vysvětlil a řekl ,že nejen výrůstky, ale i rotátorovou manžetu mám poškozenou! Takže mi udělal ASK obou ramen, ale i plastiku rotatorové manžety. Tomuto skvělému lékaři , který mi vlastně zachránil a lidově řečeno zprovoznil obě ramena budu nekonečně vděčná .Pokud je váš ortopéd arogantní, bez empatie a zájmu vás opravdu vyléčit jako mudr Lubojacký , tak nečekejte jděte k jinému , některé poškození je nevratné a následky devastující. Čím později se řeší tím je to horší i rekonvalescence je o to horší!

Jediný dr který mi uměl vysvětlit co se mnou při operaci budou dělat. Super předoperační i pooperační přístup.

Pan doktor Lubojacký již léčil několik mých rodinných příslušníků, musím jen pochválit - přesnou diagnózu, lidský přístup a také pooperační a následnou péči. Kéž by bylo takových odborníků více. Mohu jen doporučit a pochválit, Bolfová Marie.

Operatér alespoń dlé mé zkušenosti odborník,ale chybí mu lepší přístup k pacientum-arogantní.5let jsem byl dle jeho názoru simulant co potřebuje přidat pohybu a najednou rychlá operace kyčle v 44letech-kde se stala chyba???(((

Skvělý lékař,odborník na svém místě a příjemný člověk s lidským přístupem k pacientovi...

Neměnila bych ani za milion,neznám lepšího lékaře !!!!

Na můj problém s kyčlí mi odvětil,že se s tím nedá nic jiného dělat,než čekat v bolestech až se mi rozpadne a pak tam dáme umělou náhradu. Vyhledala jsem jiného lékaře a jde to i jinak než čekat v bolestech. Nedoporučuju jako lékaře!

Již léta,co do odbornosti a i přístupu po zákrocích či následné rehabilitaci neznám lepšího!! Zeman Jiří

Pan doktor je milý a příjemný lékař,při mých problémech s kolenem mně řádně vyšetřil a doporučil řešení ikdyž bylo operační.Operoval mně a moc mu děkuji.Martina

je mi 18 a od malička mne trápila kolena ,chodila jsem k mnoha lékářům a všichni mi řekli že si vymýšlím , až mne otec poslal k Panu Lubojackému, který to teprve začal řešit poslal mne na RTG a zjistil nějaké úlomky , které mi ničí koleno...jsem bez mála půl roku po operaci a jsem spokojena , co nejdříve půjdu i na to druhé, lepšího lékaře neznám.

Mimo to všechno otci zachránil ruku !!!