Vodní 636, Vítkov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Náměstí Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie, traumatologie, ultrasonografie pohybového ústrojí, sportovní medicína Jiný

Ráda bych se podělila o svůj zážitek s panem doktorem Lubojáckým, po mnoholeté stupňujicí se bolesti prstu, jsem byla posláná k panu doktorovi, kterému jsem se už celkem zoufalá svěřila, že mám podezření na diagnózu (glomus tumor) . Kterou jsem konzultovala i s obvodní lékařkou a ta mě poslala k němu, s tím, že by mi mohl pomoct. Ten mě poslal na rentgen a udělal mi sono a uzavřel to, že prst je zdravý a mám si zájít na kožní, protože z těch neustálých bodavých bolestí prst reagoval exemem, když jsem se ho zeptala, zda mě nemůže poslat na další vyšetření, tak mi jen odsekl, že by ten tumor viděl na sonu a on už udělal co mohl. Já to, ale nevzdala a našla si nového ortopeda, ten mě, po vyšetření, hned objednal na magnetickou rezonanci s tím, že má podezření na glomus tumor, který pan doktor Lubojácký zavrhl, a ten se díky rezonanci prokázal. A proto apeluji na všechny pacienty, nebojte se změnit lékaře, někteří chcou opravdu pomáhat a léčit, ale bohužel pan Lubojácký k nim nepatří.

Přišla jsem k němu s bolestmi ramen. Rehabilitace a obstřiky byly k ničemu a bolesti byly stále větší. Ruce už jsem bez bolesti nezvedla ani k prsům a nad prsa či vztyčit , to jsem nedokázala vůbec! Udělal mi ASK pravého ramene čili výbrus výrůstku v pravém ramenním kloubu. Po této operaci a rehabilitaci žádné zlepšení, spíše naopak bolesti se zvyšovaly a léky na bolest vůbec neučinkovaly. 24 hodin bolesti bez přestání. Jela jsem k němu co tedy dále když tato operace napomohla ba naopak! Neudělal žádné po operační rentgeny ani magnetickou rezonanci , pouze sono a řekl , že nemá co by pro mě mohl udělat a že reoperace v žádnem případě nepomůž! A druhé rameno tím pádem už léčit nebude, že je to zbytečné! Abych si zašla za posudkovým lékařem ten rozhodne(jako by posudkový léčil!)! Navštívila jsem další 2 ortopédy bohužel taky k ničemu , a ten jeden mě vyloženě poslal na centrum bolesti , aby mě nadopovali opiaty a já dala pokoj! Bohužel či bohudík mi léky od bolesti nepomáhají a opiáty ty už vůbec nesnesu ani v minimálních dávkách! takže jsem si našla 4 ortopéda a ten je pro mě, jak se říká díky bohu výhra v loterii! Ten mi konečně vše vysvětlil a řekl ,že nejen výrůstky, ale i rotátorovou manžetu mám poškozenou! Takže mi udělal ASK obou ramen, ale i plastiku rotatorové manžety. Tomuto skvělému lékaři , který mi vlastně zachránil a lidově řečeno zprovoznil obě ramena budu nekonečně vděčná .Pokud je váš ortopéd arogantní, bez empatie a zájmu vás opravdu vyléčit jako mudr Lubojacký , tak nečekejte jděte k jinému , některé poškození je nevratné a následky devastující. Čím později se řeší tím je to horší i rekonvalescence je o to horší!

Jediný dr který mi uměl vysvětlit co se mnou při operaci budou dělat. Super předoperační i pooperační přístup.

Pan doktor Lubojacký již léčil několik mých rodinných příslušníků, musím jen pochválit - přesnou diagnózu, lidský přístup a také pooperační a následnou péči. Kéž by bylo takových odborníků více. Mohu jen doporučit a pochválit, Bolfová Marie.

Operatér alespoń dlé mé zkušenosti odborník,ale chybí mu lepší přístup k pacientum-arogantní.5let jsem byl dle jeho názoru simulant co potřebuje přidat pohybu a najednou rychlá operace kyčle v 44letech-kde se stala chyba???(((

Skvělý lékař,odborník na svém místě a příjemný člověk s lidským přístupem k pacientovi...

Neměnila bych ani za milion,neznám lepšího lékaře !!!!

Na můj problém s kyčlí mi odvětil,že se s tím nedá nic jiného dělat,než čekat v bolestech až se mi rozpadne a pak tam dáme umělou náhradu. Vyhledala jsem jiného lékaře a jde to i jinak než čekat v bolestech. Nedoporučuju jako lékaře!

Již léta,co do odbornosti a i přístupu po zákrocích či následné rehabilitaci neznám lepšího!! Zeman Jiří

Pan doktor je milý a příjemný lékař,při mých problémech s kolenem mně řádně vyšetřil a doporučil řešení ikdyž bylo operační.Operoval mně a moc mu děkuji.Martina