Husova 2, Přerov
Odborný lékař urologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Odborný lékař urologie

Pravděpodobně dobrý operatér, ale dle mých zkušeností tohoto lékaře nedoporučuji pro muže s chronickými problémy prostaty a bolestmi pánevního dna. Tento lékař neporadí, nepomůže, ani neprovede žádná patřičná a důkladnější vyšetření krve a prostaty. Informace se z tohoto lékaře jen velmi těžko dostávají. Naštěstí mi s těmito problémy velmi ochotně a úspěšně pomáhají na specializovaném pracovišti v Olomouci. Zde mi provedli veškerá patřičná vyšetření a objevili mi pravou příčinu mých vleklých, bolestivých stavů.

Velmi dobrý lékař a odborník.Vděčím mu za včasné diagnostikování mých potíží a následnou péči.Spolu se zdravotní sestrou tvoří tým a zaslouží si pochvalu.

Velice dobrý přístup k pacientům jak pana doktora, tak sestry

Skvělý urolog a dokto

velmi dobrý urolog.Stále ho, vzhledem k mým potížím,navštěvuji.Stejná spokojenost i se zdravotní sestrou.

Vrele doporucuji.Pan doktor je opravdu na urovni.Byla sem moc spokojena

Velmi dobrý neurolog, který zná práce s moderními a pro člověka velmi šetrnými způsoby léčby. Vřele všem doporučuji. Ještě by mohl mít svou vlastní kliniku, protože přerovská nemocnice má velmi špatný zvuk a tamní primář neurologie je dle mého názoru proti něraěrrrmu hotová nula.

Č

Odbornost a velice lidský přístup k pacientovi.Vřele doporučuji.

Velmi dobrý, odborně na výši, s pacientem komunikující lékař. Výborný diagnostk a operatér

Velmi obeznámený s moderními vyšetřovacími i léčebnými prostředky, dobrý diagnostik a komunikuje s pacientem