Jiří Kupka, pediatr Dobříš

MUDr. Jiří Kupka

Pediatr Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského nám. 417, Dobříš
Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Dobrý den,
rádi bychom se podepsali pod kladné ohlasy na pana doktora Kupku. Jsme velmi rádi, že k němu může docházet náš syn, leč ho měl manžel jako svého dětského lékaře moc rád. Pan doktor je moudrý muž, nikomu nic nevnucuje, jen nabídne a respektuje. Vážíme si jeho osoby, děkujeme za vše a doufáme, že našeho syna doprovodí až k jeho 18.narozeninám.


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Pan doktor je člověk na svém místě.Velmi příjemný,ohleduplný a vždy pomůže.Chodím k němu s dvěma dcerami a neměnila bych.Vždy naprosto v pořádku.A nesmím zapomenout na sestřičky ,taky jsou perfektní milé a vždy usměvavé.Děkujeme


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, chodíme s dcerou k jedné paní doktorce u které nejsme ale ani trochu spokojení.Ted měl pan Kupka záskok a je to neuvěřitelný rozdíl, ale kdyz jsem se ho ptal, jestli nás vezme, tak odpověděl, ze bychom museli bydlet v Dobrisi odjakživa a že přistěhovalce nebere.Mate někdo nějakou radu, jak se k nemu dostat?! Děkuji za rady:)


Pan doktor je naprosto nejlepší, vůbec se mi od něj nechtělo a po zkušenostech s několika praktickými lékaři pro dospělé se mi po něm velmi stýská :)


K tomuto panu doktorovi chodím se svým tříletým synem. Jsem sním velice spokojená i se sestřičkou Spilkovou. Jsou oba moc příjemní a ochotní se vším pomoci a poradit. Všem co čekají mimčo doporučuji jen tohoto doktora.


Velmi milý a zkušený lékař.Umí vždy poradit i mimo ordinační hodiny.Jsem moc spokojená.


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, k panu doktoru jsem chodila již jako dítě a jelikož jsem s ním byla vždy spokojená, tak jsem k němu přihlásila i dceru. Je to opravdu výborný lékař, je milý, pečlivý a vždy poradí i po telefonu a to v jakou koliv dobu. Sestřička je úžasná.


(je mi 12 ) Chodím k panu doktoru od svého narození , a mohu říct že opravdu sedl.....je to velmi hodný a milý pán,nedavno se mi narodil bráška a zdravý jako řípa ....... jen a jen chválím


Velmi milý lékař, ochotný, sdílný, vše krásně vysvětlí, milá sestřička.


Je to velmi ohleduplný a rozvážný dětský lékař,můj syn ho velmi rád navštěvuje a je vždy ochotný a milý.Sestřička též!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti