MUDr.

Jiří Krčál

Kontaktní informace

• Umístění: jiné místoSlužby: dětská pohotovost s uchem

První zkušenost: Dítěti píchnul ucho tak nešetrně, že brečelo víc cestou z pohotovosti než tam. Žádná slova útěchy dítěti. Druhá zkušenost: Tento doktor absolutně ignoruje dítě. Vyšetřil pouze 1 ucho, které mělo údajně bolet, druhé nevyčistil a podíval se do něj jen zběžně. Při kontrole u doktorky dle našeho bydliště (ne pohotovost) se i MUDr. divila, že ucho není vyčištěné, když byl na pohotovosti. Poté vyčistila nekontrolované ucho na pohotovosti a našla tam ustupující zánět. Celkově takový nepříjemný, komisní doktor. Cestou na pohotovost SE MODLÍME, aby neměl službu. S ostatními doktory ORL FN Bory Plzeň máme dobré zkušenosti a můžeme je doporučit. Pečlivě kontrolují a mají citlivý přístup k dětem.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Americká 3-5, Karlovy Vary

Michaela Fialová
    Michaela Fialová
    Americká 3-5, Karlovy Vary
    I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů