MUDr. Jiří Košťál

Ortoped Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Soukromá ortopedická ambulance
Nádražní 582, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Výborný lékař,ať už medicínsky,tak i lidsky.Člověku je vše vysvětleno velmi srozumitelně a jednoduše,takže nemusí mít odborné vzdělání,aby porozuměl.Sympatický přístup i ze strany zdravotní sestry.

Velké díky panu Dr. Košťálovi za jeho příkladnou péči, odbornost a vstřícnost při zákroku karpál.tunelu levé ruky. Velmi si jej vážím a mohu případným dalším pacientům jen vřele doporučit.
Pane doktore - moc a moc díky! D.Petráková, Chrudim, 21.11.2014

Je to skvělý,obětavý člověk.Moc mi pomohl,když můj manžel těžce onemocněl. Moc si vás vážím pane doktore a .děkuji

Nemůžu na pana doktora Košťála říct nic jiného , než jen to nejlepší. Před pšti lety mi odoperoval pravý loket a paráda, než jsem se k němu dostala, byla jsem u jiného ortopeda a hrůza děs, půl roku na neschopence, Za tři měsíce jdu s druhým loktem a nešla bych jinam než k panu doktoru Košťálovi. Škoda ,že takových lékařů není víc, Díky pane doktore.

Opravdu takového lékaře jsem nepoznala.Obětavý, lidský přístup,po všech stránkách profesionál.Velké dík za klienty v chrudimském hospicu.

Obětavý lékař s lidským přístupem k pacientům. Má vysoké pracovní nasazení,
to co dokáže on, jsem zatím ve svém životě nepoznala.
V Chrudimi, při své náročné profesi, se podílí významným způsobem na výstavbě Hospicového domu. Myslím, že k tomu není co dodávat.

Jednoančně super doktor! Vždycky vyšel vstříc, s kvalitou ošetření i následné péče jsem byl velmi spokojen. I po osobní stránce velmi obětavý, dobrosrečný a přátelský. Jako lékaře plně doporučuji.