Dr. Milady Horákové 137/49, Liberec
Oční klinika LIBEREC s.r.o.

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Asi nikdy jsem se nesetkala s tak arogantním a povýšeným lékařem. Při mé návštěvě ho vůbec nezajímal můj problém, vyšetřil mi jedno oko a řekl mi, že jsem zdravá a že si vymýšlím. No od pana docenta jsem očekávala poněkud profesionálnější přístup. Ať má sebevíc zkušeností ve svém oboru, s pacienty komunikovat tedy rozhodně neumí. Byla jsem u něj poprvé a naposledy a doufám, že s podobným lékařem se již nesetkám!

Pan Korynta se choval opravdu hodne arogantne - navsteva trvala asi minutu, a doktor misto kontroly se mi snazil ukazat, ze jsem proste zbytecne prisla. Z cekarny jsem pak slysela, jak v ordinaci komentuje mou narodnost (aaa proto v prvni vete se ptal odkud jsem?). Jsem tim vic prekvapena, ze neco takoveho se mi nestalo poprve za 8 let co tady ziju, a to jeste v Medial Center Mezibranska, ktera se chlubi tim, ze lekari mluvi anglicky?

Oční kliniku v Liberci doporučuji na základě vlastní zkušenosti všem svým známým. Všechno funguje stoprocentně, termíny jsou po dohodě rychlé, jednání personálu nesmírně vlídné a vstřícné, byl jsem velmi mile překvapen. A pan primář, doc. Korynta, je nejen vynikající odborník, ale po lidské stránce i prima člověk.

S péčí Oční kliniky LIBEREC jsem velmi spokojena. Přes počáteční problémy s úhradou od VZP se ale nakonec vše v dobré obrátilo, VZP zákroky už hradí a spokojenost s péčí i samotným zákrokem je veliká. Velmi oceňuji i to, že se se svými obavami o zrak mohu se zdejšími lékaři v čele s panem primářem svěřit kdykoliv. Vždycky se mi věnují, uklidní mě a vím, že je všechno v pořádku. Jsem za takovou péči velmi vděčná.

Navštěvuji Oční kliniku LIBEREC od jejího počátku a jsem velmi spokojená. Nedávno jsem zde podstoupila operaci šedého zákalu. Cením si nejenom perfektního profesionálního přístupu, ale i přístupu lidského. Před operací jsem měla velké obavy a celý personál se choval velmi ohleduplně. Za zmínku stojí i perfektní následná péče a příjemné prostředí kliniky. Děkuji celému personálu, že mohu být v jejich péči. Zvláštní poděkování patří doc. Koryntovi, který mě operoval a při operaci dodával potřebný klid a pohodu.

K panu docentovi chodím již hodně let a vždy jsem byl spokojen. Je opravdu profesionál a mám k němu 100% důvěru, že nic nezanedbá.
Nechal jsem si od něj i odoperovat šedý zákal a vše proběhlo naprosto v pořádku.

Moje manželka je cizinka a mluví anglicky, česky se nyní učí a potřebovala recept na brýle. Medical Care se na webových stránkách prezentuje v češtině, angličtině a němčině. Na recepci musela čekat než si dámy tam pracující dopovídají a začnou se jí věnovat. Přestože tam byla poprvé, nepomohli jí nalézt směr do ordinace a nechali jí bloudit po chodbě. Když nalezla pana Koryntu, který se ani nepředstavil, dostalo se jí velmi arogantního chování, které zcela neodpovídá obecně vstřícnému trendu mezi lékaři ve 21. století a spíše se podobá zážitkům před rokem 1989. Pro budoucí vyšetření jsme vyhledali jinou doktorku a Mezibranská ulice tímto dostává never more.
David Beránek.