Jiří Kašper, zubař Frýdlant nad Ostravicí

mudr.JiriKasperPraktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Š
Umístění: mudr.JiriKasperPraktický zubní lékař Jiný

Je to Pan doktor. I ve svém volném čase byl ochotný pomoci vnukovi při nehodě, kdy přišel o několik zubů.

Pan doktor je PAN DOKTOR!!! Měla jsem za život 3 zubaře! Jedna slepovala zuby jako matla, tahala nervy tak bolestivě, že jsem řvala jak malé dítě a nevěděla snad ani co je odsávačka, dusila jsem se.Druhá mi chtěla trhat zub(v 27 letech), tak jsem taky utekla.Pan doktor mi zub zachránil a udělal mi krásnou korunku! Od té doby jsem u něj a jsem tak spokojena, že ani to, že jsem se odstěhovala mi nezabrání k panu doktorovi chodit!! Moc se mi líbí i jeho důkladné vysvětlování, co a jak mi bude dělat. Ostatní lékařky jen tahaly nástroje, a pan doktor mě před každým úkonem informoval, co zrovna bude dělat.Je naprosto skvělýýý,chodím k němu já i mé dvě děti!!!!!Pane doktore, já Vám opravdu děkuji!!!!!!

Jirku znám ještě jako studenta. Chodil jsem k němu na kliniku v Brně. Osobně si říkám, že je fanda do záchovné stomatologie. Tzn. dokud máte vlastní zuby tak je to paráda a udělá všemožné. Na klinice se mi líbilo, že byl vždy vzdělavatelný. Ani v 6 ročníku si nehrál na machra, že všechno zná a umí. To mu zůstalo, pořád má v ordinaci něco nového. Takže Jirka není dentista, ale pan zubař. Tomáš Ježek

Super lékař. Navštěvuji asi 5 let. Neznám lepšího.

Myslím si, že je to velmi zkušení a skvělý zubní lékař.

Velice milý, příjemý, zručný, ochotný a precizní lékař.

moc dobrý;)

Pan doktor je velice příjemný, ochotný, citlivý a opravdu profesionál. Chodím k němu již několik let a jsem velmi spokojena. Před rokem se mi zanítila rostoucí osmička, bylo to utrpení, až jsem musela v neděli odpoledne na pohotovost, kde mi jen dali drén a odbyli mě, že si mám vzít brufen. Den na to jsem zašla za dr. Kašperem, který mi osmičku umrtvil, dáseň vystříhal a úleva byla okamžitá. Takže vřele doporučuji!

Pan doktor je nejenže mladý a krásný muž, ale hlavně je to velmi dobrý zubař. Chodím k němu již několik let, nicméně je stále stejně pečlivý a dále musím chválit za velice kladný přístup k dětem. Měla jsem problémy se svým synem, nechtěl o zubaři ani slyšet, ale doktor Kašper svým přístupem způsobil to, že se již nebojí. Všechno, co mu prováděl, komentoval a trpělivě odpovídal mému zvědavému synovi na otázky. Opravdu je to profík a můžeme všichni Frýdlantčané jen doufat, že nám neuteče jinam !!!

Skvělý přístup jak k dospělým tak k dětem , jsme celá rodina oc spokojení, všem doporučují..... tereza