Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 88, Frýdlant n.Ostravicí, Frýdlant nad Ostravicí
mudr.JiriKasperPraktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: mudr.JiriKasperPraktický zubní lékař Jiný

Je to Pan doktor. I ve svém volném čase byl ochotný pomoci vnukovi při nehodě, kdy přišel o několik zubů.

V
Ověřeny pacient

Pan doktor je PAN DOKTOR!!! Měla jsem za život 3 zubaře! Jedna slepovala zuby jako matla, tahala nervy tak bolestivě, že jsem řvala jak malé dítě a nevěděla snad ani co je odsávačka, dusila jsem se.Druhá mi chtěla trhat zub(v 27 letech), tak jsem taky utekla.Pan doktor mi zub zachránil a udělal mi krásnou korunku! Od té doby jsem u něj a jsem tak spokojena, že ani to, že jsem se odstěhovala mi nezabrání k panu doktorovi chodit!! Moc se mi líbí i jeho důkladné vysvětlování, co a jak mi bude dělat. Ostatní lékařky jen tahaly nástroje, a pan doktor mě před každým úkonem informoval, co zrovna bude dělat.Je naprosto skvělýýý,chodím k němu já i mé dvě děti!!!!!Pane doktore, já Vám opravdu děkuji!!!!!!

Jirku znám ještě jako studenta. Chodil jsem k němu na kliniku v Brně. Osobně si říkám, že je fanda do záchovné stomatologie. Tzn. dokud máte vlastní zuby tak je to paráda a udělá všemožné. Na klinice se mi líbilo, že byl vždy vzdělavatelný. Ani v 6 ročníku si nehrál na machra, že všechno zná a umí. To mu zůstalo, pořád má v ordinaci něco nového. Takže Jirka není dentista, ale pan zubař. Tomáš Ježek

Super lékař. Navštěvuji asi 5 let. Neznám lepšího.

Myslím si, že je to velmi zkušení a skvělý zubní lékař.

Velice milý, příjemý, zručný, ochotný a precizní lékař.

moc dobrý;)

Pan doktor je velice příjemný, ochotný, citlivý a opravdu profesionál. Chodím k němu již několik let a jsem velmi spokojena. Před rokem se mi zanítila rostoucí osmička, bylo to utrpení, až jsem musela v neděli odpoledne na pohotovost, kde mi jen dali drén a odbyli mě, že si mám vzít brufen. Den na to jsem zašla za dr. Kašperem, který mi osmičku umrtvil, dáseň vystříhal a úleva byla okamžitá. Takže vřele doporučuji!

A
Ověřeny pacient

Pan doktor je nejenže mladý a krásný muž, ale hlavně je to velmi dobrý zubař. Chodím k němu již několik let, nicméně je stále stejně pečlivý a dále musím chválit za velice kladný přístup k dětem. Měla jsem problémy se svým synem, nechtěl o zubaři ani slyšet, ale doktor Kašper svým přístupem způsobil to, že se již nebojí. Všechno, co mu prováděl, komentoval a trpělivě odpovídal mému zvědavému synovi na otázky. Opravdu je to profík a můžeme všichni Frýdlantčané jen doufat, že nám neuteče jinam !!!

Skvělý přístup jak k dospělým tak k dětem , jsme celá rodina oc spokojení, všem doporučují..... tereza
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti