MUDr. Jiří Karásek

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Pasecké náměstí 4, Jablonec nad Nisou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Prave mi pan doktor udelal v Jbc nemocnici obrat miminka zevnimi hmaty.
Mimi bylo KP a melo nozicku v panvi. A ted je spravne hlavou dolu.
Jsem nadsena. :)
Povedlo se. A to mam mam malo plodove vody.
Takze me zachranil od cisarskeho rezu. :))))

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vždy mi poradí. Léky, které mi předepisuje, nejsou ani nijak cenově nezvladatelné. Když jsem něj byla na první prohlídce, dost jsem se bála, ale pan doktor mě svým vtipem a sympatickým jednáním rychle uklidnil a od té doby k němu docházím ráda a pravidelně.

Také mám špatné zkušenosti s tímto lékařem... již několik let řeším problém s neplodností. Po gynekologickém vyšetření bych měla být v pořádku, ale nic dále pan doktor neřešil. Na vlastní žádost jsem si nechala udělat krevní testy - hormony. Po třetích odběrech kde bylo evidentní hormonální porucha mi pan doktor řekl, že je to normální. Když jsem mu řekla, že přibírám bez příčiny a otékám a necítím se dobře tak mi odpověděl "NEŽERTE"!!!díval se na mě a pochychtával se jako bych byla nevím co. Samozřejmě, že jsem šla do nemocnice v LBC a tam mi po důkladných testech zjistili štítnou žlázu...Takže mohu panu doktorovi poděkovat za ztracené roky. Už k němu v životě nepůjdu.

Já mám tedy opačnou zkušenost a přeji si tomuto doktoru již nemuset přijít pod ruku. Mé hodnocení: bezohlednost, nelidskost. Jakým způsobem se mnou zacházel v jbc nemocnici bych nikomu nepřála. Řezat do citlivých míst po operaci bez lokálního umrtvení? Jak by se to panu doktoru asi líbilo? Možná by mu to měl někdo předvést, třeba by pochopil, jak se cítí pacientky. Nikdy snad naviděnou dokotore řezníku!

Velmi vstřícný, profesionál, doporučuji všem. Do lepších rukou se nemůžete dostat.

Mohu jen a jen doporučit!