Dobrovského 665, Tábor
Neurologická ordinace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

V loňském roce jsem navštěvoval tohoto lékaře s neurologickými obtížemi (brnění, ztráta citu a následně svalová slabost končetin). Nediagnostikoval velmi těžké poškození periferních nervů (polyradikuloneuritidu), naopak vyjádřil myšlenku, že se jedná o psychické obtíže a předepsal neurol. Ke správné diagnóze došlo až po převozu rychlou záchrannou službou do Táborské a následně Českobudějovické nemocnice. Důrazně návštěvu u tohoto lékaře nedoporučuji.
Ing. Václav Vondruška

mám s nim velicé dobré zkušenosti hodne a kvalitne pomahá mohu vřele doporučit je to skvelej lekař a odbornik.

S panem doktorem jsem velmi spokojen a mohu ho pacientům DOPORUČIT.

Velice dobrý specialista na neurologii. Ochotný a vstřícný k pacientům s jeho léčbou jsem maximálně spokojený.

Jedná se o velmi dobrého doktora specialistu. Myslím, že je to neurolog který nemá na okrese konkurenci. Vždy se snaží s pacientem probrat jeho problémy a pak nasadí léčbu. Při další návštěvě se zeptá zda léčba pomohla a nebo ji upraví.

Jedná se o jednoho z nejlepších specialistů - neurologů, které jsem poznal. S pacientem probere jeho strasti, věnuje se mu, objasní mu možnosti léčby, poradí.

Č

Pan doktor Kára je skutečným odborníkem ve svém oboru. Trpělivý (vlastnost, která mnoha lékařům chybí) a je vidět, že má zájem dobře vyléčit každou bolest.