MUDr. Jiří Hubáček

Praktický lékař Více

Nové Město pod Smrkem 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Vaňkova 226, Nové Město pod Smrkem

Odstrašující případ. Pokud někdo zde napsal hrubý a drzý, tak je to absolutní pravda. Pokud si jej zvolíte za praktického lékaře, po 3 měsícich odejdete. Dělal vstupní prohlídku tak, že si ani nezajistil dokumentaci a ještě byl drzý. Potom zistil, že mám psychiatrický záznam.Pak už to byl jen monolog na psychiatrické téma, prohlídku v podstatě neudělal a vše si vyúčtoval na VZP.

Přidávám negativní zkušenost s panem doktorem. Přišla jsem do ordinace s tím, že mě 10 dní bolí břicho, vyslechla jsem si, že to je velmi krátká doba a měla jsem přijít za půl roku. Vůbec mi neřekl, co by to mohlo být, pouze cca 20 min. komentoval mou váhu. Choval se velmi arogantně a neslušně. Narážel do velmi citlivých míst, např. co na mou postavu říká můj přítel, jestli je se mnou spokojený. Podotýkám, že vážím 53 kg a stravuji se naprosto normálně, žádnou dietu nedržím.

Již několik let tu není.Snad někde v Liberci

Hrůza! Tenhle rádoby doktor si dokonce klade podmínky pokud potřebujete nějaké vyšetření, například, že zhubnete 10 kilo aby vám vzal odběry krve. Nepříjemnej až drzej a strašně vysazenej na kuřáky a obézní...