Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Nádražní 548, Hlinsko

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

K panu doktorovi jsem chodila od malička a nikdy se nesnažil řešit hloubkovou příčinu problému, řeší jen povrchové věci a nezná jinou mast než belogent a advantan. Přešla jsem k jinému dermatologovi, který věc řeší do hloubky a nepředepisuje mi zbytečně silné kortikoidy. ke všemu tomu zde člověk čeká 2 hodiny i když je objednaný na určitou dobu - možná by se pan doktor po tech letech mohl naučit psát všema deseti.

Moje nemoc vyžaduje pravidelné návštěvy u pana doktora.Vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem a korektním jednáním,je to odborník na svém místě.

Je to velice dobrý lékař a odborník s velmi dobrým přístupem k pacientům.

Pan doktor spíše vypadá jako morous. Ke mně se tak ale nikdy nechoval. Komunikuje a vysvětlí, co člověku je, co se s tím dá dělat a co předepisuje. Čekací doby jsou velice dlouhé, ale to si člověk na kožním nevybere. Prostě to není obor, kam se hrne spousta doktorů.

Pan doktor je morous a čekací doby má opravdu dlouhé i po objednání.
Musela jsem k němu kvůli doporučení,které potřeboval chirurg před odstraněním pih a mimo jiné jsem se dozvěděla,že mi nedoporučuje pobyt na slunci( nikdy),takže mám být asi do smrti zavřená doma!

je dobrej

Nevím, ale asi jsem jediný, kdo byl s doktorem spokojený.Po třech návštěvách jsem bez kožních problémů a vždy se mi dostalo slušného a profesionálního přístupu.Pokud budu opět něco potřebovat,určitě tuto ordinaci navštívím zase.

Pan doktor je supr.

Trochu morous,ale jinak slušný doktor.