Veterinární klinika pro malá zvířata
Madridská 14, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

K negativní recenzi MVDr. Filipa o špatné diagnostice když u mé kočičky nic nezjistil a po léčbě naslepo jsem odešla k jinému veterináři a tam bylo zjistěno, že má parazity, na které nepomáhá odčervení, zánět slinivky a to nejhorší onemocnění ledvin. Protože jsme u MVDr. Filipa to byli nejen vyhozené peníze, které by mně měl vrátit ale hlavně jsme ztráceli jen drahocený čas - kočička kvůli onemocnění ledvin musela ode mně odejít, mohla se mnou být déle! Poslala jsem stížnost Veterinární komoře v Brně s dokladama s postupem lěčby obou veterinárních lékařů a zbytečně! Pozvali si MVDr.Filipa do Brna a závěr udělali podle něj, že všechno udělal dobře - i když nic nevěděl, neudělal nic a léčbou naslepo se škodi a neléčí! U Veterinární komory není vůbec odvolání jako u Lékařské komory a zvířátka nemají žádné zastání! A je jim to jedno, jsou zbyteční. Taková je skutečnost!!! Chci to o zbytečné Veterinární komoře zveřejnit, že se špatní veterinární lékaři mohou zvířátkům škodit dál....... Děkuji.

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

Chodili jsme sem na očkování. Při pár příležitostech i na prohlídku. První problém nastal, když kulhajícímu kocourovi našly na pacce něco a označili to jako zlomeninu. Kdyby to bylo zlomené, určitě by na tu nohu nechodil. Druhé více fatální bylo, když mě v lednu na pravidelném očkování a prohlídce na můj dotaz ohledně kocoura co hubne řekli, že je v normě bez jakéhokoliv vyšetření a odkázali mě na tabulku pejsků jak se hodnotí nadváha a podvýživa. O pět měsíců později na jiné veterině diagnostikováno selhání ledvin a o měsíc později úmrtí zvířete. Kdyby me tehdy v lednu udělali alespoň krevní testy na základě mých obav, dala by se nemoc podchytit a mohl tu s námi být i déle. Už nikdy, děkuji.

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

Pokud nemáte rádi svoje zvíře či sebe nebo nevíte, co s časem, jste tu správně. Této ordinaci jsem dala několik šancí, recenze tedy je celkem relevantní na základě více zkušeností. Naprostá neschopnost organizace času a následná neuvěřitelná arogance pana doktora, kdy mě před plnou čekárnou obvinil ze lži. V lednu jsme byla se psem, který měl problém se zaseknutou krční páteří - pan doktor nás poslal na vyšetření za 50 000 Kč, které by nejspíš jen vyloučilo určitou příčinu. Na jiné veterině nás poslali na fyyioterapii - problém vyřešen během dvou návštěv. Ušetřeno 50k a spoustu času a nervů. Dala jsem jim ještě jednu šanci a to s rutinním zákrokem čištění zubů. Byla jsem objednaná na pátek 10 hodin. O půl jedenácté vylezla sestra a oznámila mi, že pan doktor tam není, neb má již delší čas Covid. Škoda, že se neobtěžovali mi dát vědět předem. Brala jsem si kvůli tomu volno v práci. Vzala psovi krev, s tím že udělá aspoň předoperační vyšetření (to mě stálo 1015 Kč) - rozpíchala mu obě packy, protože jí to nešlo - a objednala nás na neděli ve tři. Byla jsem svědkem jejího telefonátu s doktorem. V neděli ve tři jsem se tedy dostavila. O půl čtvrté mi pan doktor velmi nepřijemným způsobem před celou čekárnou sdělil, že není možné, abych byla objednaná na neděli a doslova mi zabouchl před obličejem. Tisícovku za předoperační vyšetření (zbytečné) budu chtít samozřejmě zpět. Ale čas a psovi nervy už nám nevráti nikdo.

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

V žádném případě nedoporučuji. Vyšetření pejska absolutně neodpovídalo realitě. Lékař doporučil uspání psa, protože má poškozený mozek, kdy operace by vyšla na 30 tisíc. Fenka byla odvezena záchrankou na jinou kliniku, kde zjistili, že se jedná o zánět v děloze!

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

Šla jsem na tuto veterinu opět po asi 15 letech, s důvěrou, s tím, že moje kočka čůrá krev, bylo uděláno dvakrát sono, vyšetření moči a ledvin, uzavřeno s tím, že má kočka zánět močových cest ze stresu, píchnuta antibiotika, a doporučené bylinky na uklidnění, když problém neustával, šla jsem na svou veterinu (v době koronaviru předtím dočasně uzavřena), jaké bylo mé překvapení, když kočce našli na močovém měchýři nádor o velikost 1 cm !!! který prorůstal močovodem až do ledvin, takže ledviny také logicky nemohly být v pořádku, což mi bylo v Madridské tvrzeno, jako nezlobte se na mě, ale nevidět 1 cm velký nádor v 3kg kočce? Tak buď vyměňte personál, kupte si pořádné vybavení, nebo zavřete ordinaci, ale tohle je veterina opravdu na nic, kdy mi tvrdíte, že mé kočce téměř nic není a ona má rakovinu !
Prosím, kdo můžete, a máte svoje zvířata rádi, vyhněte se této veterině obloukem, děkuji.

Veterinární klinika Madridská je skvělá veterina s milým lidským přístupem. To platí pro všechny lékaře i ošetřovatele, až na MVDr. Filipa. Jeho disgnostické schopnosti jsou mizerné (naše kočka je podle jeho diagnózy, vystřelené v podstatě od stolu, už cca půl roku po smrti, naštěstí jsme vyhledali jiného lékaře, ten provedl pořádnou diagnostiku, konstatoval že zvíře je zdravé a doporučil jen úpravu jídelníčku, a kočka je úplně v pořádku), co mi ale vadí daleko víc je jeho celkový přístup. Sdělit někomu jen tak mezi řečí, že má vážně nemocné zvíře a pak to dovršit sdělením, že asi brzo umře, ale co byste vlastně chtěli, vždyť je to jen kočka, je pro mne důvod se takovému člověku velkým obloukem vyhnout. Veterinu v Madridské máme rádi a dál jejích služeb využíváme, ale když ordinuje MVDr. Filip, buď návštěvu odložíme a počkáme na jiného lékaře, nebo v akutních případech jedeme jinam.

K panu Dr. Filipovi jsme chodili 8 let a naštěstí se vždy jednalo o naprosto rutinní záležitosti (očkovaní atd). Když však nastal problém, který byl potřeba řešit akutně (pes měl akutní krvácivý průjem - stříkala už z něj čistá krev), pan doktor nás nechal sedět v čekárně 2 a půl hodiny, zatímco před náma bral do ordinace lidi, kteří chodili na očkovaní a stříhání drápku. Po několika prosbách, aby nás vzal přednostně nám bylo vždy řečeno, že on má objednané pacienty a ti mají prostě přednost a že máme čekat a že vlastně nejsme akutní případ a on už má zpoždění 10 minut.. Nakonec nás tedy po 2 a půl hodinách přijal, kdy náš pes po 5 minutovém vyšetření dostal okamžitě infuzi (která trvala 1,5 hodiny, kdy člověk se psem sedí ve vedlejší místnosti. Tudíž věc, kterou mohl udělat hned ze začátku a mezitím klidně očkovat další psy). Pan doktor má čirý business přístup ke zvířatům, ani kousek empatie a dokonce si po tomto extemporé nezapomněl rýpnout ("Radši si toho psa chytněte, nebo by mohl spadnout a pak už by to byl vážný případ"). Nemluvě o tom, že celkový účet za léčbu vyšel v konci na 3500,- a pan lékař si pravděpodobně účtoval i věci, které nepoužil (infuzní materiál byl účtován 2x, přestože pejsek měl kanilu již z předchozího dne, a samotná infuze je účtována separátně.)

Rozhodně nedoporučujeme.

Dr. Filip se již nikdy nesmí dotknoutjakéhokoliv našeho zvířete.
V 5 letech zjištěn u psa nádor v břiše - protože měl 1 varle nesestouplé, předpokládalo se, že problém bude vycházet odtud. (Poznámka - na rtg byl stín velký jako kachní vejce) Pan doktor operoval... vyndal nesestouplé varle (když mi ho ukazoval, byl to větší kaštan) a pravil, že pes má též zvětšenou ledvinu, přímo mu (citace) vběhla do operační rány...
Po několika málo týdnech jsme zjistili, že v břiše hmatáme bouli dál, vše se vleklo, nakonec jsme se rozjeli do Brna. Tam zjistili, že ledviny má zcela v pořádku a nádor (tehdy již půlkilový) se nedá operovat. "Ta údajná ledvina, kterou mu pan doktor zašil zpátky byl ten nádor", řekli při propuštění. Když jsem mu to pak řekla, jen se přiblble usmíval.

Má zkušenost s panem Dr. je otřesná. V prosinci 2009 začal můj pes Fido kulhat, v té době jsem se čerstvě přistěhovala do Vršovic a neznala místní veterináře, navštívila jsem tedy nejbližší ordinaci v Madridské. Zde mu pan Mvdr. Filip téměř od stolu diagnostikoval natržený vaz v koleni, bez rtg. pouze pohledem. Na moji otázku co s tím nařídil jen další kontrolu, a sdělil, že je velká pravděpodobnost, že se vaz utrhne, to prý poznáme..atd..nejsem z oboru, ale tento přístup mě jako laika vyděsil a navštívila jsem jiného Mvdr. naštěstí už takového, který psa odborně vyšetřil na přístroji a zjistil, že má vyhřezlou plotýnku. Naštěstí vše dobře dopadlo, pes chodí, běhá, není inkontinentní, prostě má kvalitní život jako před operací.
Ale nemusel...Přemýšlela jsem i o žalobě na pana MvDr. či jsem ho chtěla osobně navštívit a "poděkovat", ale měla jsem doma v té době půlroční děti a následná rehabilitace psa mně tak vyčerpávala, že jsem to nakonec nechala být. Ale dnes jsem narazila na tyto stránky, tak píši aspoň zde můj příběh jako varování..
Johana Kaskounová