Jiří Filip, veterinář Praha

MVDr. Jiří Filip

Veterinář

16 názorů

Uložit


Adresa

Madridská 14, Praha
Veterinární klinika pro malá zvířata

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

Šla jsem na tuto veterinu opět po asi 15 letech, s důvěrou, s tím, že moje kočka čůrá krev, bylo uděláno dvakrát sono, vyšetření moči a ledvin, uzavřeno s tím, že má kočka zánět močových cest ze stresu, píchnuta antibiotika, a doporučené bylinky na uklidnění, když problém neustával, šla jsem na svou veterinu (v době koronaviru předtím dočasně uzavřena), jaké bylo mé překvapení, když kočce našli na močovém měchýři nádor o velikost 1 cm !!! který prorůstal močovodem až do ledvin, takže ledviny také logicky nemohly být v pořádku, což mi bylo v Madridské tvrzeno, jako nezlobte se na mě, ale nevidět 1 cm velký nádor v 3kg kočce? Tak buď vyměňte personál, kupte si pořádné vybavení, nebo zavřete ordinaci, ale tohle je veterina opravdu na nic, kdy mi tvrdíte, že mé kočce téměř nic není a ona má rakovinu !
Prosím, kdo můžete, a máte svoje zvířata rádi, vyhněte se této veterině obloukem, děkuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Prevence, očkování, operace

K MVDr. Filipovi chodíme se psy již několik let. Vždy jsme byli naprosto s jeho prací a přístupem velmi spokojeni, ať šlo o prevenci, očkování nebo operaci. On i jeho asistentka mají profesionální přístup.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Nemocný křeček

Byly jsme 2x na vyšetření u pana doktora s našim křečkem. Vše naprosto skvělé a profesionální. Poprvé si pan doktor neřekl ani korunu za konzultaci.
Moc děkujeme za milé zacházení a úžasný přístup.
Jandová Tina a Lara


E
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata

Výborně vybavená velká ambulance, krátké čekací lhůty a o vše se na místě postará velmi sympatický personál. Dlouhé otevírací hodiny. Chodím se psem jen sem.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata

K MvDr. Filipovi chodíme se psy již několik let a řešili jsme i závažné problémy. Za nás velmi dobrý veterinář. My naopak chodíme pouze k němu,když neřešíme akutní problém,kdy musíme jít hned a pan doktor tam zrovna není. Za nás tým doktora Filipa a jeho asistenta je ten nejlepší.
Martina Michková


G
Ověřeny pacient

K panu doktoru Filipovi chodím se psy již přes deset let. Je vždy profesionální, ohleduplný a má rád zvířata, což se bohužel nedá říct o všech veterinářích. Je velmi dobrý internista i chirurg. Moje dvě fenky operoval již 4x a vždy s velmi dobrým výsledkem. On i jeho asistent vše pečlivě vysvětlí, poradí a nikdy se mi nestalo, že by problém řešil špatně, jak tady někdo psal. Vždy posoudí, jestli je stav akutní či ne a nikdy nedělá diagnózu od stolu. Na vyšetření se předem objednáme a nikdy dlouho nečekáme. Pana doktora Filipa mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Veterinární klinika Madridská je skvělá veterina s milým lidským přístupem. To platí pro všechny lékaře i ošetřovatele, až na MVDr. Filipa. Jeho disgnostické schopnosti jsou mizerné (naše kočka je podle jeho diagnózy, vystřelené v podstatě od stolu, už cca půl roku po smrti, naštěstí jsme vyhledali jiného lékaře, ten provedl pořádnou diagnostiku, konstatoval že zvíře je zdravé a doporučil jen úpravu jídelníčku, a kočka je úplně v pořádku), co mi ale vadí daleko víc je jeho celkový přístup. Sdělit někomu jen tak mezi řečí, že má vážně nemocné zvíře a pak to dovršit sdělením, že asi brzo umře, ale co byste vlastně chtěli, vždyť je to jen kočka, je pro mne důvod se takovému člověku velkým obloukem vyhnout. Veterinu v Madridské máme rádi a dál jejích služeb využíváme, ale když ordinuje MVDr. Filip, buď návštěvu odložíme a počkáme na jiného lékaře, nebo v akutních případech jedeme jinam.


Ověřeny pacient

U pana doktora Filipa jsme byli s naší desetiletou fenkou Betynkou 8. února 2016 na odstranění nádorů na mléčné žláze a dle doporučení pana doktora na současné kastraci. Fenka je již starší a operace pro ni byla tudíž poměrně náročná. Pan doktor, i jeho asistent pan Karel, byli velmi empatičtí, vše nám podrobně a trpělivě vysvětlili, a k fence se chovali velmi citlivě. Když nastaly pooperační komplikace, opět nám pan doktor vše vysvětlil, uklidnil nás, ale hlavně nic nepodcenil. Dnes je již Betynka zdravá a veselá a je dokonce mnohem čilejší než byla před operací. Fenka patří naší mamince, která pečuje o nevidomého tátu a Betynka je pro ni velikou citovou oporou a zdrojem radosti. Takže také na žádost maminky ještě jednou panu doktorovi a jeho asistentovi děkujeme za lidský a zároveň vysoce profesionální přístup a přejeme hodně úspěchů v práci i v osobním životě.
Mgr. Hana Pazderková


Ověřeny pacient

K panu Dr. Filipovi jsme chodili 8 let a naštěstí se vždy jednalo o naprosto rutinní záležitosti (očkovaní atd). Když však nastal problém, který byl potřeba řešit akutně (pes měl akutní krvácivý průjem - stříkala už z něj čistá krev), pan doktor nás nechal sedět v čekárně 2 a půl hodiny, zatímco před náma bral do ordinace lidi, kteří chodili na očkovaní a stříhání drápku. Po několika prosbách, aby nás vzal přednostně nám bylo vždy řečeno, že on má objednané pacienty a ti mají prostě přednost a že máme čekat a že vlastně nejsme akutní případ a on už má zpoždění 10 minut.. Nakonec nás tedy po 2 a půl hodinách přijal, kdy náš pes po 5 minutovém vyšetření dostal okamžitě infuzi (která trvala 1,5 hodiny, kdy člověk se psem sedí ve vedlejší místnosti. Tudíž věc, kterou mohl udělat hned ze začátku a mezitím klidně očkovat další psy). Pan doktor má čirý business přístup ke zvířatům, ani kousek empatie a dokonce si po tomto extemporé nezapomněl rýpnout ("Radši si toho psa chytněte, nebo by mohl spadnout a pak už by to byl vážný případ"). Nemluvě o tom, že celkový účet za léčbu vyšel v konci na 3500,- a pan lékař si pravděpodobně účtoval i věci, které nepoužil (infuzní materiál byl účtován 2x, přestože pejsek měl kanilu již z předchozího dne, a samotná infuze je účtována separátně.)

Rozhodně nedoporučujeme.


V
Ověřeny pacient

Mojí kočce diagnostikoval akutní selhání ledvin v říjnu 2014. Řekl mi, že kočka do Vánoc nevydrží a že doporučuje ji uspat (hned), neboť strašně trpí bolestmi. Je to již 8. měsíc, kočka je na ledvinové dietě, chová se jako zdravá kočka. Myslím si, že kdyby zvíře trpělo bolestmi, jako majitellka bych to poznala a netrápila ji. Na doporučení z útulku jsem začala používat Renavast na podporu ledvin a zatím vše v pořádku.
Rozhodně nechci odsuzovat doktora, ale myslím, že ta diagnoza byla zbytečně vyhrocená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti